gemini park boig

Marki Intimissimi, Calzedonia, City Sport oraz salon sieci Plus GSM, przedłużyły umowy najmu w centrum handlowym Gemini Park Tarnów, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding. Dodatkowo w obiekcie został otwarty pierwszy w mieście sklep jubilerski sieci W. Kruk oraz zmodernizowany lokal marki Sferis.

Calzedonia to znana włoska marka bieliźniarska powstała w 1986 roku, oferująca stroje kąpielowe, artykułu pończosznicze oraz bieliznę. Produkty Calzedonia charakteryzują się wysoką jakością, unikalnym wzornictwem oraz niepowtarzalnymi fasonami, które odpowiadają najnowszym trendom. Sieć dysponuje w tarnowskim Gemini lokalem o powierzchni ok. 54 mkw., a umowa najmu została przedłużona na czas nieokreślony.

Dziesięć lat po powstaniu Calzedonii na rynku zadebiutowała marka Intimissimi, oferująca produkty dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. W jej asortymencie znajduje się bielizna, pidżamy, bluzki oraz odzież typu homewear, zarówno dla kobiet i mężczyzn. W Gemini Park Tarnów przez kolejne lata będzie funkcjonować lokal tej sieci zajmując powierzchnię ok. 63 mkw. Oprócz sklepu Calzedonii i Intimissimi ofertę bieliźniarską Gemini Park Tarnów współtworzą takie brandy jak Gatta oraz Atlantic.

Akcesoria sportowe

Na kolejnych 5 lat w tarnowskim Gemini zdecydowała się pozostać także sieć City Sport (lokal o pow. ok. 189 mkw.), sprzedająca odzież oraz akcesoria sportowe w atrakcyjnych cenach. Istniejąca od 1995 roku firma jest przedstawicielem popularnych marek takich jak: Nike, Adidas, Reebok, Wrangler, Puma, Asics, VANS, czy Converse. City Sport prowadzi dynamiczną ekspansję na rodzimym rynku i posiada już ponad 40 sklepów w całej Polsce. Przedłużona umowa najmu oznacza utrzymanie zróżnicowanego tenant mix w segmencie sportowym, współtworzonego przez takie sieci jak: 4F, Martes Sport oraz 50 style.

Segment usługowy

Segment usługowy na kolejne 5 lat zasili swoją obecnością sieć telefonii komórkowej Plus GSM. Współtworzyć go będzie wraz z innymi operatorami – Orange, Play oraz T-Mobile, a także z m.in. oddziałami Alior Bank oraz PKO BP, myjnią samochodową Auto Spa, kantorem Liberty czy biurem podróży My Travel.

– Personel Gemini Park Tarnów stawia na profesjonalizm i budowanie długotrwałych relacji z najemcami, stale podnosząc swoje kwalifikacje i poszerzając doświadczenie w tym zakresie. Chcemy również, by oferowana przez nas powierzchnia handlowa oraz usługi, takie jak zarządzanie obiektem, dbanie o części wspólne, działania marketingowe itp., spełniały wymagania i potrzeby wszystkich najemców, oferując im dogodne warunki współpracy. Widzimy realne efekty tej pracy, dzięki czemu kolejne firmy pozostają z nami na dłużej, a poziom komercjalizacji naszego obiektu sięga już 98 procent – komentuje Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

Remodeling i modernizacja

W Gemini Park Tarnów kilka dni temu otwarty został na nowo salon sieci Sferis, oferującej bogaty asortyment elektroniczny, który został poddany remodelingowi i modernizacji. W obiekcie pojawiają się również nowi najemcy – 25 lipca swoją działalność rozpoczął salon jubilerski sieci W. Kruk, będący pierwszym lokalem tej sieci w mieście.

Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy obiekcie funkcjonuje również placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych. W bieżącym roku obiekt będzie obchodził 5-lecie swojej działalności na rynku. Gemini Park Tarnów od kilku lat zajmuje wiodącą pozycję wśród lokalnej konkurencji. Jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez mieszkańców Tarnowa i okolic centrów handlowych. Wraz ze wzrostem odwiedzalności, systematycznie rosną również obroty najemców obiektu.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.

Gemini Holding

Gemini Holding to krakowska firma, która od dwudziestu lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski. Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holding. W portfolio znajdują się dwa takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała otwarty w maju 2009 r. i Gemini Park Tarnów otwarty w sierpniu 2010 r. W planach firmy są także kolejne inwestycje: Centrum Handlowe Gemini Park Tychy, pasaż handlowy w Zakopanem, projekty w innych miastach na Śląsku oraz w Krakowie.

GREM Gemini Holding

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) jest jednocześnie zarządcą Centrum.

GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) to spółka należąca do Gemini Holding, zajmująca się zarządzaniem centrami handlowymi i obiektami komercyjnymi. Obecnie firma zarządza dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów, o łącznej powierzchni wynoszącej blisko 130 tys. mkw. Spółka zajmuje się również działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem powierzchni komercyjnych.