diverse sklep

W ciągu najbliższego sezonu powierzchnia salonu marki Diverse w Galerii Korona Kielce zostanie podwojona i osiągnie 363 mkw. Salon zlokalizowany jest na poziomie 0. Otwarcie nowego salonu w Galerii Korona Kielce zaplanowano na listopad 2015 roku.

– Otwieramy coraz więcej salonów, a funkcjonujące dotychczas rozbudowujemy. Rozwój sieci sprzedaży oraz powierzchni handlowej jest, obok pozytywnego odbioru przez Klientów, wynikiem wzbogacenia portfolio sezonowych kolekcji Diverse o liczne serie limitowane. Urozmaicamy również regularny asortyment, oferując Klientom coraz więcej produktów, osadzonych w trendach choć zawsze przefiltrowanych przez ściśle określony charakter naszego brandu” –  komentuje członek Zarządu, Katarzyna Haska.

Galeria Korona Kielce

Galeria Korona Kielce to ponad 37 000 mkw. powierzchni najmu, na której działa 150 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Jatomi Fitness – Platinum oraz klub Squash Korona. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również Szkoła Językowa wraz z bawialnią Happy Land.  Klienci mają do swojej dyspozycji 1000 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Do największych atrybutów obiektu należy jego lokalizacja – w centrum miasta, 250 m od Rynku i głównego deptaka oraz nowoczesna architektura.

Marka Diverse

Diverse oferuje szeroki asortyment odzieży damskiej i męskiej, którego uzupełnieniem są akcesoria, obuwie oraz torby i plecaki. Sieć sprzedaży Diverse w Polsce, według stanu na koniec 2014 roku, obejmuje 127 salonów własnych, w tym 11 outletów, oraz 114 salonów franczyzowych, w tym 23 salony partnerskie typu corner, o średniej powierzchni około 140 mkw. każdy. Na koniec 2014 r. powierzchnia handlowa brutto sieci Diverse wyniosła 33,9 tys. mkw.

Kluczowym elementem wizerunku marki Diverse jest zaangażowanie w różnego rodzaju działania promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu, przede wszystkim wydarzenia i imprezy związane ze sportami ekstremalnymi i wyczynowymi.

Proces tworzenia kolekcji Diverse ma kompleksowy, analityczny charakter i obejmuje szereg powtarzalnych i usystematyzowanych etapów podporządkowanych uzyskaniu odpowiedniej marży. Produkcja kolekcji odzieży Diverse odbywa się w większości w Azji Środkowo- Wschodniej, w państwach takich jak Chiny, Indie, Pakistan i Bangladesz, co służy m.in. zapewnieniu odpowiedniej skali i efektywności produkcji, w tym jej kosztów, a także dużej dostępności różnorodnych materiałów wykorzystywanych w produkcji.

Salony Diverse znajdują się w dogodnych lokalizacjach, przede wszystkim w centrach handlowych oraz przy głównych handlowych ulicach miast. Ponadto sprzedaż odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego Diverse, a w sezonie letnim również w sezonowych sklepach w miejscowościach nadmorskich i na Mazurach.