McDonald’s w Starym Browarze

McDonald’s w Starym Browarze

Największa sieć restauracji typu fast food na świecie otworzyła lokal w nowej, prestiżowej lokalizacji w Poznaniu.

Lokal ma powierzchnię 122 mkw. i jest zlokalizowany w części Atrium +2. Restauracja w Starym Browarze odznacza się eleganckim wyglądem. Jej nowoczesny design wpisuje się w ogólną koncepcję wystroju wnętrz McDonald’s, które zawierają elementy żółci, bieli i głębokiej zieleni, a nawet drewna i kamienia.

Samoobsługa w najnowszym wydaniu

Lokale sieci McDonald’s udostępniają najnowocześniejsze systemy płatności i zamówień. Oprócz płatności mobilnych czy słynnego systemu McDrive, który umożliwia dokonanie zakupu bez wychodzenia z samochodu, są m.in. wyposażone w automaty do przyjmowania zamówień i płatności. Dzięki temu rozwiązaniu klient może wysłać zlecenie przy pomocy urządzenia, wyposażonego w ekran dotykowy i odebrać przy kasie gotowy, opłacony już posiłek.

McDonald’s w Starym Browarze

Sieć z wieloletnią tradycją

Pierwszy bar szybkiej obsługi z sieci McDonald’s w Polsce otwarto w 1992 r. w Warszawie. Od tamtej pory liczba restauracji w kraju przekroczyła 350 lokali. Rozwój sieci szedł w parze z wprowadzeniem systemu nowej identyfikacji wizualnej. Koncepcja barów zmieniła się w imię idei przejścia od „Fast Food” do „Good Food Fast”. Z kanapek, przekąsek i deserów, oferowanych przez burgerowego potentata, korzystają mieszkańcy 150 polskich miast. W samej stolicy znajduje się ponad 40 punktów McDonald’s, jednak oferta jest dostępna także dla mieszkańców mniejszych miejscowości, takich jak Dębica, Kępno, Ostrowiec Świętokrzyski czy Skierniewice.

Oferta gastronomiczna Starego Browaru

Dotychczas oferta gastronomiczna Poznańskiego centrum obejmowała menu takich sieci, jak Salad Story, China House, Express Marche i Restauracji Sphinx. W dwóch lokalnych foodcourtach znajduje się ponad 30 restauracji, barów i kawiarni – od autorskich konceptów restauracyjnych po miejsca z segmentu casual dining.