Media Expert w Galerii Raj
Media Expert w Galerii Raj

W ubiegłym miesiącu w Galerii Raj został otwarty nowy salon Media Expert. W dniu otwarcia galeria zanotowała blisko 50% wzrost liczby klientów. Sklep zajął powierzchnię ponad 600 mkw.

– Uruchomienie kolejnego elektromarketu tym razem w Dębicy było dla nas jednym z ważniejszych wydarzeń trzeciego kwartału 2015 r. Wspólnie z mieszkańcami miasta uczciliśmy ten wyjątkowy dzień. Zaplanowane niespodzianki, atrakcje dla najmłodszych, koło fortuny, konkursy z nagrodami i oczywiście – wyjątkowe promocje cieszyły się wielkim zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Nowy salon na powierzchni ponad 600 mkw. oferować będzie nie tylko sprzęt RTV, audio, AGD czy sprzęt komputerowy ale także profesjonalne doradztwo w tym zakresie. W ofercie znajdziecie państwo również rowery, skutery oraz kosiarki. Dla wygody klientów zapewniamy transport i serwis, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień. Zaskakujemy nie tylko cenami!. Nadmieniam, że dla klientów każdego salonu staramy się przygotować specjalne promocje, dlatego właśnie zapraszamy do naszego salonu w Galerii Raj w Dębicy – mówi Jolanta Wilczkiewicz, Kierownik d/s Marketingu firmy Astral sp z o.o. współwłaściciela sieci Media Expert.

Media Expert to kolejna marka, która w ostatnim czasie podpisała umowę z zarządcą Galerii Raj – IVS Grupą – i dołączyła do grona najemców obiektu. Swój sklep otworzyła tu w czerwcu firma odzieżowa Medicine – everyday therapy. Na etapie urządzania salonu jest lider branży DIY w Polsce – Bricomarché „dom i ogród”. Jego uruchomienie planowane jest na trzeci kwartał bieżącego roku.

Dynamicznie rozwijająca się sieć Media Expert istnieje na rynku od 2002 r. W 2012 r. Media Expert uruchomił internetowy kanał sprzedaży. Na terenie całego kraju sklepy sieci Media Expert obecne są w niemal 300 miastach. Zatrudnionych jest w nich prawie 4 tys. pracowników.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.