Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do krakowskiej spółki Gemini Holding, zostanie rozbudowane o kino.

Po prawie 5 latach funkcjonowania na tarnowskim rynku Gemini Park jest wiodącym centrum we wschodniej Małopolsce. Silna rozpoznawalność obiektu oraz rosnąca popularność powoduje, że jest licznie i chętnie odwiedzany przez mieszkańców miasta i regionu. W celu poszerzenia oferty Gemini Park Tarnów, zapadła decyzja o rozbudowie centrum o kilkusalowe kino.

Kino 3D

– Przeprowadzone gruntowne analizy rynkowe utwierdziły nas w przekonaniu o zasadności powiększenia centrum o kilkusalowe kino, które będzie zbudowane z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki audiowizualnej, w tym technologii 3D. Do tej pory w Tarnowie funkcjonują tylko dwa kina, a więc nowoczesny multipleks będzie idealnym dopełnieniem oferty rozrywkowej istniejącej w mieście. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować mieszkańcom Tarnowa i okolic nową ofertę rozrywki, dotychczas nieobecną w mieście. W przypadku dużego zainteresowania klientów ofertą kina i w konsekwencji potrzebą jego powiększenia, jesteśmy przygotowani na jego rozbudowę nawet do kilkunastu sal – mówi Zbigniew Nowak, Dyrektor Gemini Park Tarnów.

– Bardzo uważnie obserwujemy zachowania klientów i staramy się na bieżąco odpowiadać na zgłaszane przez nich potrzeby. Dlatego, jako pierwsi w regionie, wprowadziliśmy i wprowadzamy na tarnowski rynek pełne formaty sklepów takich sieci jak LPP, Rossmann czy CCC, które są istotne z perspektywy naszych klientów. Podobnie jest z multipleksem, który powstanie w naszym centrum i zapewni mieszkańcom Tarnowa dostęp do najciekawszych premier filmowych – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Obiekt Gemini Holding

Gemini Park Tarnów jest drugą inwestycją w portfelu krakowskiego inwestora i dewelopera, spółki Gemini Holding. Obiekt został otwarty w sierpniu 2010 roku i dysponuje 42,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, na której zlokalizowanych jest blisko 130 sklepów.

Gemini Park Tarnów

Gemini Holding to krakowska firma, która od ponad dwudziestu lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski. Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holding. W portfolio znajdują się dwa takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała otwarty w maju 2009 r. i Gemini Park Tarnów otwarty w sierpniu 2010 r.

GREM Gemini Holding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management sp. z o.o.) to spółka należąca do Gemini Holding, zajmująca się zarządzaniem centrami handlowymi i obiektami komercyjnymi. Obecnie firma zarządza dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów, o łącznej powierzchni