SCF 2015
SCF 2015

Przedstawiciele zarządów kilkudziesięciu ukraińskich sieci handlowych wezmą udział w Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Koordynatorem ich obecności na Forum jest Ukrainian Retail Association, która będzie jednym z wystawców podczas wrześniowych targów.

– We współpracy z naszym stowarzyszeniem ponad 30 przedstawicieli ukraińskiego biznesu weźmie udział w Shopping Center Forum. Większość z nich to osoby zarządzające sieciami handlowymi, które szukają możliwości rozwoju na polskim rynku – mówi Andriej Zhuk, prezes Ukrainian Retail Association.

Wśród uczestników Forum będą między innymi właściciele sieci supermarketów jubilerskich UkrZoloto, które na polskim rynku będą działały pod marką „Golden Place.” – W ciągu najbliższych 5 lat zamierzamy otworzyć w Polsce ponad 30 supermarketów – mówi Aleksij Rogozynckyz, członek zarządu Ukrzoloto.

Przedstawiciele marki na SCF 2015 będą rozmawiać z właścicielami centrów handlowych na temat potencjalnych lokalizacji dla supermarketów biżuteryjnych. – Pierwszy salon „Golden Place” w Polsce planujemy otworzyć jeszcze w tym roku, na przełomie październiki i listopada. Natomiast w 2016 powiększymy sieć o kolejne 6 lokalizacji – dodał Aleksij Rogozynckyz.

Targi Shopping Center Forum 2015 Fall Edition odbędą się w dniach 16–17 września w warszawskim Centrum EXPO XXI. W Forum weźmie udział ponad 1400 osób, w tym przedstawiciele 330 sieci handlowych.

Więcej informacji na temat udziału ukraińskich sieci w SCF 2015 można znaleźć na Facebooku i stronie Ukrainian Retail Association.