Auchan w Centrum Handlowym Osowa
Auchan w Centrum Handlowym Osowa

Do grona najemców gdańskiego Centrum Handlowego Osowa, 13 sierpnia dołączył hipermarket Auchan, który zastąpił sieć Real.

Hipermarket Auchan w CH Osowa oferuje gamę około 50 tys. produktów, Powierzchnia całkowita, którą zajmuje nowy najemca to ponad 26 tys. mkw.

– Nasi klienci już od dzisiaj mogą cieszyć się zakupami w nowo otwartym hipermarkecie Auchan. Jesteśmy zadowoleni, że do grona najemców CH Osowa dołączyła marka znana i lubiana przez mieszkańców Trójmiasta – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie.

Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę oraz OIK Gdańsk Retail Project sp. z o.o. należąca do funduszu Hansainvest. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska SA.