W Poznań City Center oddano do użytku mini plac zabaw Bąbelkowy kącik. Przestronne i wypełnione zabawkami miejsce przeznaczone jest dla dzieci do 7. roku życia. Z atrakcji można korzystać bezpłatnie.

Nowy lokal ma 16 mkw. powierzchni i jest usytuowany przy strefie gastronomicznej nad fontanną, na poziomie 2 poznańskiego centrum handlowego.

– Towarzyszenie rodzicom robiącym zakupy nie zawsze jest dla dzieciaków najlepszą rozrywką. Dlatego też, postanowiliśmy przygotować specjalne miejsce tylko dla nich. Dzięki temu, że kącik został usytuowany przy strefie gastronomicznej rodzice będą mieli okazję na spokojny posiłek, a dzieci na doskonałą zabawę – mówi Norbert Fijałkowski, dyrektor Poznań City Center.

W „Bąbelkowym kąciku” oprócz zjeżdżalni, zabawek, sterfy dla „małych artystów” znalazło się także miejsce do przygotowania posiłków dla dzieci gdzie każdy rodzic będzie mógł podgrzać szybki obiad korzystając ze specjalnie przygotowanej strefy gastronomicznej.

Przypomnijmy, Poznań City Center jest połączenie centrum handlowego z Dworcem Głównym PKP oraz dworcem PKS. Na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni handlowej 60 tysięcy mkw. mieści się 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 kawiarni i restauracji znajdujących się w dwóch strefach food court.