Salon Baldinini w Silesia City Center
Salon Baldinini w Silesia City Center

Silesia City Center poszerza ofertę marek luksusowych dostępnych w największym na Śląsku centrum handlowym. Do grona najemców dołączyła właśnie włoska marka Baldinini.

Mająca blisko 100 lat marka Baldinini należy do jedynych z najbardziej luksusowych firm produkujących buty. Salony marki zlokalizowane są przy najbardziej prestiżowych alejach handlowych m.in. w Rzymie i Mediolanie, a także w ekskluzywnych domach towarowych i galeriach m.in. w Moskwie, Dubaju, Szanghaju.

Teraz buty Baldinini dostępne będą także w Katowicach. W Silesia City Center otwarto właśnie mający 58 mkw. powierzchni salon firmowy brandu. W sklepie znajdziemy m.in. obuwie damskiem, męskie a także torebki i dodatki, w tym zegarki.

To kolejna, tak luksusowa marka w Silesia City Center. Oprócz Baldinini swoje salony mają tutaj m.in. Burberry, Tommy Hilfiger, La Mania, Rolex, Calvin Klein Jeans, Max Mara, PINKO, Liu Jo, TruTrussardi, Bizuu, a także multibrand Bryloownia z okularami m.in. Toma Forda, Gucci czy Fendi.

– Pośród śląskich centrów handlowych Silesia ma obecnie najszerszą ofertę marek luksusowych. To portfolio najemców w najbliższych miesiącach będzie się rozwijało. Pojawienie się Baldinini nie tylko rozwija naszą luksusową ofertę, poszerza także ofertę marek obuwniczych dostępnych w Silesii – podkreśla Piotr Gajda, dyrektor Silesia City Center.

Baldinini to już 28. sklep z butami i galanterią skórzaną w tym centrum handlowym. Dopełnia on ofertę na którą składają się już salony m.in. Aldo, Apia, Badura, Kazar, Gino Rossi, Ecco, Furla, Venezia, Ryłko, Liu Jo Accessories, Marino Fabiani i Wojas.