EmailLabs_v1

EmailLabs – serwer SMTP w chmurze, z którego korzystają takie firmy, jak Rossmann, Ikea, Payback, Douglas, Auchan czy Tchibo, jest dedykowany polskim przedsiębiorcom i ma podpisane umowy z działającymi w kraju providerami.

Serwery SMPT w chmurze EmailLabs znajdują się na białych listach kluczowych polskich providerów. Firma ma bezpośrednie umowy z WP, Onetem, Interią czy O2. EmailLabs spełnia także wymagania globalnych providerów, współpracując m.in. Gmail, Yahoo, Aol i Hotmail.  EmaiLabs to polski odpowiednik usługodawców kalibru Sendgrid, Mandrill czy Mailjet.

Stały rozwój komunikacji e-mail

EmailLabs posiada rozbudowaną infrastrukturę serwerową oraz wykorzystuje zlokalizowane w Polsce centrum przetwarzania danych. Dzięki serwerowi SMTP w chmurze, klienci, którzy korzystają z systemu generującego wysyłkę e-mail, mogą zwiększyć współczynnik dostarczalności poczty elektronicznej. Serwer znajduje zastosowanie w przypadku systemów sklepowych, bilingowych, księgowych, CRM, ERP, CMS, jak również dedykowanych systemów Marketing Automation.

EmailLabs od blisko 10 lat rozwija narzędzia do komunikacji e-mail. Właścicielem marki jest spółka Vercom S.A., która rokrocznie realizuje wysyłki 10 mld  wiadomości e-mail. Klientami EmailLabs są m.in. Rossmann, Ikea, Payback, Douglas, Auchan czy Tchibo.

EmailLabs dostarcza narzędzie, dostosowane do specyfiki polskiego rynku, wspierając lokalnych przedsiębiorców w zakresie dostarczalności maili transakcyjnych i obsługowych oraz marketingowych. Dzięki serwerowi SMTP w chmurze nie tylko można podnieść dostarczalność wysyłanych wiadomości i zmniejszyć współczynnik traktowania wiadomości jako SPAM, ale także – dokonać analizy wysłanych wiadomości i odciążyć firmowe serwery. Integracja infrastruktuyry firmy z serwerem SMTP w chmurze zajmuje zaledwie kilka minut – polega na podmianie adresu, loginu i hasła serwera SMTP, natomiast przynosi długoterminowe korzyści.

Odzielna pula adresów IP

Dzięki osobnej puli adresów IP serwery EmailLabs umożliwiają rozdzielenie ruchu marketingowego od transakcyjnego, zapewniają wsparcie w zakresie umów z providerami, pozwalają na monitoringu reputacji serwerów i podnoszą dostarczalność wiadomości e-mail. Ponadto niosą ze sobą szerokie możliwości analityczne danych – umożliwiają analizę kliknięć w linki i liczby otwarć, pozwalają na geolokalizację użytkowników oraz rozpoznanie rodzajów urządzeń, za pomocą których wiadomości są wysyłane i odbierane. Dają także dostęp do logów wysyłek.

Serwer EmailLabs gwarantuje współpracę z czołowymi providerami – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Spełnia wymagania polskiego prawa, w szczególności w zakresie przetwarzania danych osobowych i GIODO. Stworzony z myślą o rodzimych klientach, wykorzystuje zlokalizowane w Polsce centrum przetwarzania danych – Data Center Beyond, jak również zapewnia fachową obsługę i wsparcie w języku polskim. Użytkownicy systemu otrzymują gwarancję stałej ceny i możliwość rozliczania usługi zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju standardami, na podstawie polskiej faktury.

Właścicielem EmailLabs jest założona w 2005 r. spółka Vercom S.A., dostawca oprogramowania w modelu SaaS (Software as a Service). Firma opracowała m.in. zintegrowaną platformę hostingową (2005), platformę telekomunikacyjną VOIP (2006), platformę telewizji IPTV (2007), platformę masowej komunikacji Redlink.pl (2008r.), platformę backupu online BITBANK.pl (2010), a w ur. – usługi SMPT w chmurze – Emaillabs.pl (2014).