Galeria Madison

Firma Knight Frank jako jedyna z agencji nieruchomości została wybrana na doradcę w zakresie komercjalizacji Galerii Handlowej Madison w Gdańsku, której właścicielem oraz zarządcą jest Javin Investments.

– Jest nam niezmiernie miło, iż będziemy mogli doradzać właścicielowi Galerii Handlowej Madison w zakresie tworzenia i realizacji strategii komercjalizacji jednej z najbardziej znanych i najdłużej funkcjonujących galerii handlowych w Polsce. W obliczu dynamicznego rozwoju gdańskiego rynku handlowego zamierzamy zapewnić klientom jak najatrakcyjniejszą ofertę, utrzymując tym samym wysoką pozycję galerii w rankingu najchętniej odwiedzanych centrów handlowych na Pomorzu – mówi Paweł Materny, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank.

Galeria Handlowa Madison powstała w 2003 roku. Znajduje się w sąsiedztwie Starego Miasta, dworca PKP, SKM i PKS. Łącznie oferuje 18 tys. m kw. powierzchni najmu. Dwa lata temu przeszła gruntowną modernizację. Obecnie na jej terenie klienci mają do wyboru ponad 100 lokali handlowych, gastronomicznych i usługowych. Uzupełnieniem oferty jest klub fitness oraz centrum medyczne. Galeria Handlowa Madison co roku jest odwiedzana przez ok. 7 mln klientów.

Knight Frank Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Knight Frank, wiodącego niezależnego doradcy w zakresie nieruchomości. W połączeniu z amerykańskim Newmark Grubb Knight Frank, grupa posiada sieć 370 biur w 55 krajach. Knight Frank Sp. z o.o. świadczy usługi między innymi z zakresu doradztwa deweloperskiego i inwestycyjnego, wycen nieruchomości, zarządzania nieruchomościami oraz wynajmu powierzchni komercyjnych. Polska sieć biur obejmuje Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Trójmiasto i Łódź.

Z przedstawicielami firmy będzie można porozmawiać podczas Shopping Center Forum 2015 Fall Edition przy stoisku numer 7.3.