Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała, należącego do spółki Gemini Holding, dołączy popularna sieć Księgarnie Świat Książki.

Oferta Księgarni Świat Książki jest skierowana zarówno do dorosłych, jak i młodzieży oraz dzieci. W salonach, znajdujących się w wielu miastach Polski, sieć sprzedaje m.in. książki, podręczniki, artykuły papiernicze oraz gry. Firma posiada również sklep internetowy, dysponujący szeroką ofertą wydawniczą. Lokal sieci będzie zajmował 90 mkw. powierzchni komercyjnej, a jego otwarcie zaplanowano na wrzesień tego roku.

Księgarnie Świat Książki

– Księgarnie Świat Książki jest dynamicznie rozwijającą się siecią, posiadającą salony w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski. W związku z ekspansją marki podpisaliśmy umowę najmu z Gemini Park Bielsko-Biała. Wybraliśmy ten obiekt ze względu na jego dużą popularność i zainteresowanie wśród klientów, którzy z pewnością chętnie odwiedzą także naszą księgarnię. Księgarnia Świat Książki dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic będzie przyjaznym, spokojnym miejscem, w którym będą mogli przejrzeć, przeczytać i kupić książki oraz skorzystać z szerokiej oferty artykułów papierniczych: kartek i karnetów, akcesoriów do pakowania, produktów szkolnych i biurowych. Nasi klienci znajdą tu też gry planszowe, puzzle i artykuły sezonowe – mówi Grzegorz Biedak, dyrektor operacyjny sieci Księgarnie Świat Książki.

Księgarnie Świat Książki uzupełni tenant mix obiektu w segmencie książek oraz prasy, który obecnie tworzy Empik, działająca na polskim rynku od 65 lat sieć dystrybuująca zarówno książki, prasę, muzykę, gry, programy multimedialne, jak i gadżety oraz artykuły papiernicze oraz Kolporter – jeden z największych dystrybutorów prasy, czasopism polskich i zagranicznych, książek, jak również towarów FMCG.

Gemini Park Bielsko-Biała

Ponad rok temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Gemini Holding będzie wystawcą Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Projekty spółki będzie można zobaczyć przy stoisku 4.5