Salon New Balance, Cuprum Arena
Salon New Balance, Cuprum Arena

Oferta sportowa lubińskiej galerii handlowej Cuprum Arena powiększyła się o New Balance – kultową markę odzieży sportowej. Nowy salon ma powierzchnię 78 mkw. i znajduje się na II piętrze galerii handlowej. To jedyny sklep tej marki w regionie lubińskim.

– Cieszymy się, że ten najemca wybrał naszą galerię. New Balance to kultowa i bardzo pożądana marka, która wzmocniła ofertę sportową i lifestylową Cuprum Areny – mówi Karol Semik, manager ds. komercjalizacji lubińskiej galerii, należącej do spółki MGC Iiwest.

Sklep New Balance mieszczący się w Galerii Cuprum Arena w Lubinie jest urządzony w stylu nowojorskiego loftu. Elementy drewna i cegły nadają wyrazistego charakteru pomieszczeniu. Głównym elementem salonu jest podwieszany sufit, pełniący funkcję kalendarium rozwoju marki i produkcji poszczególnych modeli. Salon posiada w swojej ofercie odzież lifestylową oraz obuwie męskie, damskie i dziecięce, jak również akcesoria sportowe.

Firma New Balance została założona w 1906 roku przez Williama J. Riley’a w Massachusetts. W Polsce marka pojawiła się około 15 lat temu. Za rozwój sieci sklepów New Balance w Polsce jest odpowiedzialna firma Tarmax sp. z o.o. sp. k. Obecnie w skład sieci w Polsce wchodzi kilkanaście salonów.

Wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe Cuprum Arena jest pierwszym obiektem handlowym o takiej wielkości nie tylko w Lubinie, ale w całym regionie Zagłębia Miedziowego. Na ponad 34 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 130 sklepów i punktów usługowych.