Salon Longchamp
Salon Longchamp

W Silesia City Center w Katowicach otwarto właśnie pierwszy na południu Polski i drugi w kraju salon francuskiej marki Longchamp.

Dla Silesii to już kolejna unikalna marka, która na Śląsku dostępna jest wyłącznie w tym centrum handlowym. Oprócz Longchamp do tego grona należą m.in. Burberry, Max Mara, La Mania, Lidia Kalita, COS, Weekend by Max Mara, multibrand Together z markami polskich projektantów m.in. Roberta Kupisza i Paprocki&Brzozowski, Bizuu, Marc O’Polo, Rolex, Furla czy Pinko.

Salon Longchamp w Silesia City Center jest pierwszym na Śląsku i drugim w Polsce. Nowo otwarty butik ma blisko 96 mkw. powierzchni.

Przypomnijmy, debiut tej marki w Polsce miał miejsce ponad 4 lata temu. Pierwszy salon uruchomiono w warszawskiej Galerii Mokotów. Marka Longchamp powstała ponad 60 lat temu, a stworzyła ją rodzina Cassegrain. Obecnie brand posiada 290 butików i obecny jest w 101 krajach.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i Zagłębiu centrum handlowo-rozrywkowe. W ofercie obiektu znajduje się ponad 310 sklepów oraz rozbudowany sektor rozrywkowy. Centrum mam 86 tys. mkw. powierzchni. W 2011 roku Silesię rozbudowano o 60 nowych salonów.

Salon Longchamp
Salon Longchamp