Salon a Tab, Magnolia Park
Salon a Tab, Magnolia Park

Poszerza się grono najemców centrum handlowego Magnolia Park we Wrocławiu. Do oferty obiektu właśnie dołączyły sklepy à Tab, Lily i czekoladziarnia – Karmello. Wkrótce w galerii zostanie otwarty salon Superdry i drogeria Rossmann.

Poszerzona oferta Magnolia Park zadowoli osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań dla swojego domu. Wśród otwartych właśnie sklepów znalazł się pierwszy na Dolnym Śląsku sklep à Tab. Salon oferuje akcesoria i urządzenia AGD do kuchni, dodatki do jadalni oraz dekoracje. Od niedawna działa również sklep odzieżowy Lily. W Magnolia Park zadebiutowała również czekoladziarnia Karmello.

Nowe marki w Magnolia Park

W ciągu najbliższych dni w galerii odbędzie się otwarcie pierwszego na Dolnym Śląsku salonu Superdry. Nowy sklep zajmie powierzchnię blisko 250 mkw. Ponadto ofertę uzupełni także sieć drogerii Rossmann. Asortyment sklepu to obecnie 16 tys. artykułów. Ofertę centrum w tym zakresie pełni już sklep Super Pharm – Magnolia Park będzie jedynym na Dolnym Śląsku centrum, gdzie w jednym miejscu znajdziemy obie te drogerie. Po chwilowej nieobecności do galerii handlowej powróci Home&You – salon zyska nową lokalizację, na parterze niedaleko wejścia numer 4 od strony sklepu Decathlon.

– Koncentrujemy się na tym, by w jednym miejscu zapewnić najbardziej różnorodną i kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Dzięki przeprowadzonej rozbudowie możemy otwierać nowe sklepy – w sierpniu planujemy ich pięć, a przez całą jesień nawet kilkanaście – zapowiada Małgorzata Słowik, leasing director w Multi Poland.

Najbliższe miesiące upłyną również pod znakiem dalszego doskonalenia oferty restauracyjnej. Do już istniejących lokali jesienią dołączą wyczekiwane przez klientów: Burger King, Pizza Hut Express, meksykański Mr Chilly, a także restauracje orientalne – Sevi Oriental oraz Guty Food.

100 tys. mkw. powierzchni najmu

Przypomnijmy, od marca, kiedy zakończyła się główna faza rozbudowy, Magnolia Park liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA) z 250 sklepami, punktami usługowymi, kawiarniami i restauracjami. W ofercie znalazły się sklepy, których w regionie, a często i w Polsce, do tej pory nie było. To m.in. LC Waikiki, The North Face, Samsung Brand Store czy Crocs.

Obecnie Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa wynosi obecnie blisko 100 tys. mkw. Wśród najemców centrum znajduje się około 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z ponad 3,5 tys. miejsc parkingowych. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

Spółka Multi Poland będzie wystawcą Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Z przedstawicielami firmy będzie można porozmawiać przy stoisku 3.1.