Royal Wilanów
Royal Wilanów

19 sierpnia 2015 nastąpiło otwarcie Royal Wilanów – nowoczesnego wielofunkcyjnego projektu zrealizowanego przez Grupę Capital Park, mieszczącego się w centrum warszawskiego Wilanowa.

Royal Wilanów to budynek wielofunkcyjny, o powierzchni handlowo-usługowej i biurowej klasy A+.

W dniu otwarcia obiektu można już korzystać z oferty supermarketu Piotr i Paweł, asortymentu Krakowskiego Kredensu i delikatesów Piccola Italia czy drogerii Rossmann. Zakupy można też zrobić w największym w Polsce salonie Nike, Colibri Concept Store oraz w Bang & Olufsen. Do dyspozycji klientów są również pralnia Panda, kantor oraz biuro podróży Travel System.

Niebawem oferta obiektu wzbogaci się również o salon sportowy Adventure Sports, myjnię samochodową czy miejsca spotkań biznesowych i spędzania wolnego czasu takie jak winiarnia Czas na Wino, browar Bierhalle, japońska restauracja Nama, restauracja Naturel czy kawiarnia Green Caffe Nero.

Royal Wilanów jest zlokalizowany u zbiegu ulic Klimczaka i Przyczółkowej. Jest obiektem certyfikowanym w systemie BREEAM International, Europe Commercial 2009. Na etapie projektowania projekt otrzymał ocenę very good. Autorem projektu architektonicznego Royal Wilanów jest pracownia JEMS Architekci. Całkowita powierzchnia najmu obiektu to 36,7 tys. mkw. w tym blisko 7 tys. mkw. to powierzchnie handlowo-usługowe. Obiekt ma 5 kondygnacji naziemnych i 931 miejsc parkingowych na 3 podziemnych kondygnacjach.

Royal Wilanów
Royal Wilanów