Salon Medizine w realizacji KMW Invest
Salon Medizine w realizacji KMW Invest

KMW Invest, firma obecna na rynku projektowania sklepów od 2008 roku, działa coraz prężniej. Dzięki rosnącej liczbie zamówień, rosną obroty firmy. Na liście ostatnio przygotowywanych przez spółkę projektów znalazły się m.in. salony marek Coccodrillo i Medicine.

– Okres od sierpnia do listopada pokaże nam, czy rok 2015 będzie lepszy od poprzedniego, ponieważ miesiące te są najwyższym sezonem na otwieranie sklepów odzieżowych – mówi w rozmowie z portalem Retailnet prezes firmy Wojciech Kędziora.

300 projektów zrealizowanych

W roku 2014 KMW zrealizowało ok. 300 zamówień. W bieżącym roku zrealizowanych jest już 250. W trakcie produkcji i wyceny jest obecnie około 50 zamówień. Widać zatem, że tendencja jest rosnąca. Jedną z ciekawszych realizacji w roku 2015 był sklep Coccodrillo w Galerii Magnolia we Wrocławiu o powierzchni ok. 90 mkw. zaprojektowany przez Designera CDRL SA.

– Wszystkie elementy drewniane i metalowe w tym salonie są naszej produkcji. Przez kilka lat inwestowaliśmy we wszystkie działy produkcji, aby móc kompleksowo obsługiwać naszych klientów i realizować projekty designerów – tłumaczy Wojciech Kędziora.

Nowoczesne maszyny, lakiernie mokra i proszkowa oraz doświadczeni pracownicy pozwalają na wykonanie każdego mebla w dowolnej kolorystyce i z dowolnych materiałów. Również nowo otwarty sklep Medicine w Galerii Copernicus w Toruniu był dużym przedsięwzięciem.

– Sklep o powierzchni sprzedażowej ponad 238 mkw. to spore wyzwanie, szczególnie jeśli trzeba sprostać terminom. Medicine jest zaprojektowane w stylu vintage a efekt końcowy robi bardzo duże wrażenie – wyjaśnia prezes KMW Invest.

KMW Invest wystawcą SCF

Na liście ostatnio zrealizowanych przez KMW Invest projektów znalazły się także Coccodrillo w Arabii Saudyjskiej, Medicine na Słowacji. W trakcie realizacji jest salon sprzedażowy w Tomsku (Rosja, Nizina Zachodniosyberyjska ).

Spółka KMW Invest będzie wystawcą Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Z przedstawicielami firmy będzie można porozmawiać przy stoisku 1.8

– SCF będzie dobrą okazją do zaprezentowania naszej oferty dla branży retail. Mamy nadzieję na pozyskanie partnerów nowych sieci, ale też projektów dla innych branż. Oferujemy nasze doświadczenie, profesjonalną obsługę, terminowość, ale też indywidualne podejście do klienta. Do zobaczenia na Forum ! – podsumowuje Wojciech Kędziora.

Salon CDRL, realizacja KMW Invest
Salon CDRL, realizacja KMW Invest
Salon CDRL, realizacja KMW Invest
Salon CDRL, realizacja KMW Invest