CH-R Sukcesja
CH-R Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powiększa się właśnie o nowych najemców. Bogatą ofertę dla najmłodszych zaproponuje firma Galileo, autoryzowany sprzedawca produktów firm Lego® oraz Playmobil®. Dla miłośników sportowego obuwia swój sklep otworzy amerykański producent butów, ubrań i akcesoriów sportowych – marka Vans.

Firma Galileo istnieje od ponad 7 lat, od 5 posiada sklepy stacjonarne w całej Polsce, w których dominują klocki Lego oraz książki, gadżety, figurki i artykuły upominkowe związane z marką. W 2011 roku firma uruchomiła projekt „Galileo – dobrze się składa”, który organizuje warsztaty edukacyjne, eventy, wystawy dla dzieci oraz młodzieży. Wielką popularnością cieszy się również „Składalnia”, czyli plac budowy dla młodszych, jak i nieco starszych. Tutaj do wyboru jest ponad 1500 zestawów klocków Lego® praktycznie gotowych do złożenia. Galileo zajmie lokal w strefie dziecięcej na niskim parterze obiektu.

Vans to amerykańska marka założona w 1966 roku w Kalifornii przez Paula Vana Dorena. Proste, płócienne modele butów stały się symbolem w całej Południowej Kalifornii. Niedługo potem młodzi skejterzy odkryli wyjątkowe właściwości gumowych spodów “lepiących” się do deski i wytrzymałej konstrukcji buta, idealnej do ich potrzeb.

Marka należąca do VF International, oferuje oryginalne obuwie, ubrania oraz akcesoria. Jest sprzedawana w ponad 170 krajach poprzez sieć regionalnych biur i dystrybutorów. Vans promuje styl życia związany ze sportami ekstremalnymi i kulturę młodzieżową poprzez wspieranie zawodników jeżdżących na deskach czy rowerach BMX na całym świecie oraz poprzez eventy takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Downtown Showdown, Vans Pool Party, Vans Warped Tour® czy najbardziej prestiżowe zawody surfingowe Vans US Open of Surfing.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz najnowocześniejsze w Łodzi 9-salowe kino sieci Helios.

Otwarcie CH-R Sukcesja w Łodzi odbędzie się 25 września 2015 roku.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.