Dekada Grójec
Dekada Grójec

Kolejnym najemcą centrum handlowego Dekada Grójec została sieć multibrandowych salonów 50 style, oferująca szeroki asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Obecny stopień komercjalizacji obiektu sięga 98 proc.

50 style to sieć multibrandowych salonów, oferujących odzież i dodatki takich firm, jak Nike, Adidas, Puma, Reebok, Umbro, Lotto czy Feewear, i wielu innych. W Polsce funkcjonuje już 77 sklepów stacjonarnych 50 style. Oprócz regularnej sprzedaży, sieć dystrybuuje swoje produkty również poprzez sklep internetowy 50style.pl. Lokal 50 style w grójeckiej Dekadzie będzie dysponował powierzchnią ok. 200 mkw., a jego otwarcie zaplanowane jest na koniec sierpnia tego roku.

Ekspansja 50 style

– Decyzja o uruchomieniu sklepu w Grójcu to element przyjętej strategii, opartej na rozwoju w średnich i małych miastach, związanej z umożliwieniem zaprezentowania naszej oferty klientom z mniejszych aglomeracji. Decyzja podyktowana została uprzednią analizą rynkową oraz chęcią poszerzenia współpracy z tym deweloperem. Elastyczne podejście do współpracy zarządu Dekady przy jednoczesnej asyście przedstawicieli firmy BOIG – zaważyło o naszej decyzji. W najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnego sklepu w obiekcie Dekada w Malborku, gdzie również wierzymy w nasz wspólny sukces – komentuje Tomasz Stawski, kierownik ds. rozwoju franczyzy, Marketing Investment Group.

Powierzchnia handlowa w Dekadzie Grójec jest już prawie w pełni wynajęta, a za proces komercjalizacji odpowiedzialna jest spółka BOIG Property Consulting. Obecnie trwają końcowe negocjacje dotyczące wynajmu ostatnich wolnych lokali w obiekcie. Rozbudowywany jest głównie segment fashion, który już niebawem zostanie wzbogacony o dwie nowe marki odzieżowe.

Grójecka Dekada

Dogodna lokalizacja oraz oferta handlowa grójeckiej Dekady, którą tworzą m.in. dyskont spożywczy Biedronka, elektromarket Media Expert, sklep obuwniczy CCC, księgarnia Empik, salon sportowy Martes Sport czy supermarket drogeryjny Rossmann, spowodowała, że po ponad 1,5 roku funkcjonowania odwiedzalność oraz obroty najemców systematycznie wzrastają.

Przypomnijmy, Dekada Grójec jest siódmą inwestycją spółki Dekada SA. To centrum handlowe typu convenience shopping centre, przeznaczone do szybkich, wygodnych zakupów. Otwarte pod koniec listopada 2013 r., oferuje 5,4 tys. mkw. powierzchni najmu, na której obecnych jest 16 lokali handlowych. Parking pomieści 180 samochodów. Dekada Grójec jest zlokalizowana przy ul. Armii Krajowej 50, bezpośrednio przy obwodnicy miasta i niedaleko drogi ekspresowej S7, co zapewnia dogodny dojazd dla mieszkańców zarówno miasta, jak i jego okolic.