Salon Szachownica
Salon Szachownica

Sieć sklepów z odzieżą Szachownica obecna na rynku od ponad 10 lat umacnia swoją pozycję na rynku. Joart SA, właściciel marki, zapowiada otwarcia kolejnych sklepów na terenie całego kraju.

W ostatnim czasie spółka oddała do użytku nowy salon sprzedaży w Jeleniej Górze. Nowy sklep znajduje się w Galerii Sudeckiej i jest trzecią lokalizacją marki w tym mieście. Marka pojawiła się w Jeleniej Górze w 2008 roku, kiedy nastąpiło pierwsze otwarcie sklepu w tym mieście. Lokal usytuowany przy ul. Krótkiej zaczął się cieszyć tak dużym zainteresowaniem swoich klientów, że niespełna 3 lata później otworzono drugi salon w Pasażu Tesco przy ul. Jana Pawła II. W sierpniu bieżącego roku nastąpiło otwarcie trzeciego sklepu w nowej Galerii Sudeckiej.

20 sierpnia 2015 roku sieć Szachownica powiększyła się także o drugi salon we Wrocławiu. Nowy sklep mieści się we wrocławskiej Renomie, w ścisłym centrum miasta i ma 429 mkw. powierzchni.

– Decydując się na otwarcie sklepu w Renomie kierowaliśmy się przede wszystkim chęcią dotarcia do nowych grup klientów. Dlatego też zdecydowaliśmy się na odświeżenie marki. Nasz nowy sklep jest urządzony według nowego konceptu, to także pierwszy salon, w którym zastosowaliśmy nowy logotyp – mówi redakcji Retailnet Artur Kuczyński prezes zarządu spółki Joart SA, właściciela marki Szachownica.

Sklep w Renomie nie jest ostatnim sklepem Szachownicy, który w tym roku powstał we Wrocławiu. Kolejne otwarcie planowane jest jeszcze jesienią.

Szachownica posiada obecnie ponad 60 własnych sklepów na terenie całego kraju. Firma od ponad 10 lat oferuje odzież damską, męską i dziecięcą, a także bieliznę i szeroki wybór akcesoriów. Przedstawiciele sieci będą uczestnikami Shopping Center Forum 2015 Fall Edition.

Salon Szachownica