marcpol
marcpol

 

marcpol

MarcPol 19 sierpnia br. otworzył nowy supermarket w Stanisławowie Pierwszym. Firma tym samym wzmocniła obecność swojej sieci handlowej w województwie mazowieckim.

Najnowszy supermarket sieci MarcPol zlokalizowany jest przy ul. Sonaty 2. To już drugi sklep uruchomiony przez polską sieć handlową w Stanisławowie Pierwszym, podwarszawskiej miejscowości położonej między gminą Białołęka a Nieporętem. Aktualnie sieć supermarketów MarcPol liczy łącznie 61 placówek znajdujących się na terenie całego kraju.

W ofercie nowego sklepu, którego powierzchnia razem z zapleczem liczy ponad 1000 mkw., znajduje się najchętniej kupowane przez klientów MarcPol pozycje asortymentowe.

– Otwierając nowe sklepy systematycznie docieramy do nowych klientów umacniając w ten sposób naszą pozycję wśród największych, polskich sieci handlowych. Poza terenem samej stolicy, największy potencjał rozwoju sieci widzimy w podwarszawskich miejscowościach. To właśnie w nich będziemy otwierać kolejne supermarkety, choć nasze plany ekspansji dotyczą całego kraju – mówi Iwona Zarucka, Wiceprezes MarcPol SA.

MarcPol SA powstał w 1988 roku. Jest jedną z największych polskich sieci handlowych liczących ponad 60 placówek, zbudowaną wyłącznie w oparciu o polski kapitał. W jej skład wchodzą zarówno duże centra handlowe o powierzchni ponad 4 tys. mkw., supermarkety, jak i mniejsze sklepy, w których klienci robią codzienne zakupy. Drugim filarem działalności jest budowa i zarządzanie obiektami handlowymi. Potwierdzenie wybitnych osiągnięć w zakresie rozwoju polskiego handlu stanowią liczne nagrody oraz tytuły przyznane sieci handlowej MarcPol oraz jej założycielowi i prezesowi Markowi Mikuśkiewiczowi.