Do grona najemców centrum handlowego Galeria Echo w Kielcach odłączyła mBank. Nowa placówka zajmuje lokal o powierzchni ponad 100 mkw. i znajduje się na poziomie +1 galerii.

Lokal mBanku w Galerii Echo wyposażony został w szereg nowoczesnych funkcji. Zainstalowano m.in. sprzęt do wideo konferencji, za pomocą którego klient może porozmawiać z konsultantami banku w przypadku bardziej złożonych usług i produktów. Przygotowano też interaktywne ekrany reagujące na ruch oraz multimedialne prezentacje ofertowe.

Miejsce to zapewnia szybką i sprawną obsługę w podstawowym zakresie oferty mBanku. To przede wszystkim obsługa kasowa, a także usługi takie jak m.in. otwarcie rachunku osobistego wraz z kartą płatniczą czy udzielenie kredytu gotówkowego.

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem ilości sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem.

Oprócz ponad 250 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness i wielosalowe kino Helios. Na najmłodszych czeka bawialnia o powierzchni 300 mkw. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci. Detan sp. z o.o. / OPEN Architekci / Zespół Architektów Echo Investment SA.

Echo Investment jest wystawcą targów Shopping Center Forum 2015 Fall Edition, które odbędą się 16-17 września 2015 roku w Warszawie w EXPO XXI. Z inwestycjami handlowymi spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr. 5.2.