Drogeria Natura
Drogeria Natura

Sieć Drogerie Natura stawiają na wielopłaszczyznowy rozwój oraz bliższy kontakt z klientami w całej Polsce. Marka właśnie uruchomiła sklep internetowy działający pod adresem www.drogerienatura.pl

W sklepie on-line dostępny jest szeroki asortyment produktów kosmetycznych, higienicznych oraz akcesoriów. Oprócz znanych marek, Drogerie Natura proponują liczne zestawy kosmetyków marek własnych, w tym Kobo Professional, Sensique i My Secret.

– Sklep internetowy działa w oparciu o platformę Magento. Naszym celem było umożliwienie klientom dokonania jak najszybszych, najwygodniejszych i najbardziej intuicyjnych zakupów w sieci – wyjaśnia w rozmowie z redakcją Evigo Łukasz Piech, e-commerce leader w firmie Fast White Cat odpowiedzialnej za wdrożenie e-sklepu.

Dzięki możliwości założenia konta na stronie, klient może śledzić postęp swojego zamówienia oraz korzystać z wyjątkowych promocji skierowanych do członków Klubu Natura. Dodatkowo, przy zapisaniu się do newslettera można uzyskać także 5% rabatu na wybrane zakupy. Sklep oferuje również liczne możliwości dostawy oraz płatności. Klienci mogą skorzystać z opcji odbioru osobistego w wybranym punkcie Drogerii Natura przy płatności z góry lub wybrać dostawę do domu za pośrednictwem firm kurierskich tj. DPD, Inpost oraz Poczty Polskiej.

Sklep obsługuje płatności przelewem online, przelewem tradycyjnym oraz kartą kredytową. Płatność za pobraniem jest możliwa tylko gotówką przy wybraniu opcji dostawy kurierem. Na zwrot zamówienia klientowi przysługuje 14 dni od daty odbioru. Dla wygody kleintów sklepu internetowego uruchomiona została także opcja LiveChat, gdzie można skorzystać z pomocy dedykowanego konsultanta. – We wszystkich realizowanych i zarządzanych przez nas sklepach internetowych wprowadzamy opcję livechatu. Ten sposób komunikacji z konsultantami cieszy się coraz większą popularnością i co jeszcze ważniejsze, charakteryzuje się wyższym wskaźnikiem konwersji – tłumaczy Łukasz Piech.

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających na polskim rynku kosmetycznym sieć sklepów obejmująca ponad 260 lokalizacji. Marka jest obecna na rynku od 18 lat.