Salon Unisono
Salon Unisono

Spółka I. O. Venezia planuje otwarcie kolejnych sklepów marki Venezia i Unisono. Jeszcze w tym roku dwa nowe salony ruszą w Szczecinie
Nowe sklepy zostaną otwarte w szczecińskim Centrum Handlowym Ster. Przy procesie rekomercjalizacji tego obiektu wynajmującemu doradza firma DTZ.

– Bardzo cieszymy się z faktu, iż dwie znane marki zdecydowały się dołączyć do grona najemców CH Ster – mówi Maciej Mędrek, zastępca dyrektora w Zespole Powierzchni Handlowych, DTZ.

Salon Venezia zajmie lokal o powierzchni ok. 120 mkw. Venezia oferuje obuwie damskie i męskie oraz galanterię skórzaną: kurtki i płaszcze, torby, rękawiczki, portfele oraz paski. Salon Unisono zajmie lokal o powierzchni ok. 90 mkw. Stroje Unisono, podobnie jak buty Venezia, są projektowane i szyte we Włoszech.

Wraz z otwarciem dwóch nowych salonów spółka I.O. Venezia wzmocni swój zasięg oddziaływania w województwie zachodniopomorskim. W tym regionie marka ma już dwa inne salony w Galerii Kaskada w Szczecinie oraz w CH Atrium w Koszalinie.

Jak powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Zofia Nachiło-Morbiato, dyrektor ds. rozwoju I.O. Venezia sp.j. spółka poszukuje atrakcyjnych lokalizacji głównie w dużych miastach w Polsce i prowadzi zaawansowane negocjacje dotyczące umów najmu w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu i Płocku.

Aktualnie spółka I.O. Venezia sp.j. w Polsce prowadzi sieć ponad 100 sklepów (Venezia i Unisono) zlokalizowanych na terenie całego kraju. Z przedstawicielami sieci będzie można spotkać się już we wrześniu podczas Shopping Center Forum 2015 Fall Edition.