RD bud,Strefa restauracyjna po modernizacjiw CH Arkadia
RD bud,Strefa restauracyjna po modernizacjiw CH Arkadia

Umiejętne łączenie najnowszych technologii budowlanych i dbałości o środowisko naturalne to cechy szczególnie wyróżniające realizacje firmy RD bud. Spółka po raz drugi weźmie udział w największym w Europie Środkowo-Wschodniej spotkaniu przedstawicieli sektora retail – Shopping Center Forum.

Shopping Center Forum 2015 Fall Edition odbędzie się w dniach 16-17 września w warszawskim Centrum Expo XXI, a RD bud zaprezentuje się uczestnikom targów na stoisku nr 1.1.

Firma RD bud wywodzi się z francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul. Jako Generalny Wykonawca specjalizuje się w budowie „pod klucz” centrów handlowych, hoteli, biur, budynków mieszkalnych oraz centrów logistycznych i przemysłowych. W swojej bogatej ofercie spółka proponuje realizację od podstaw, renowację, rozbudowę czy adaptację obiektów. Przy każdej inwestycji firma konsekwentnie realizuje działania proekologiczne, dbając o zachowanie równowagi między środowiskiem naturalnym i nowoczesnym budownictwem. W portfolio firmy znajduje się między innymi rozbudowa Centrum Handlowego Riviera w Gdyni, przebudowa oraz rozbudowa CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej, a także modernizacje wybranych stref znanych warszawskich centrów handlowych: CH Arkadia, Galeria Mokotów czy CH Wileńska.

– Shopping Center Forum to spotkanie światowej klasy doradców i zarządców obiektów handlowych. W 2014 r. nasze stoisko przyciągnęło dużą liczbę gości, więc mieliśmy okazję do odświeżenia kontaktów lub nawiązania nowych relacji. Tegoroczna edycja zgromadzi ponad 1,4 tys. branżowych specjalistów. Ich obecność w jednym miejscu i czasie to okazja do osobistych spotkań, o które coraz trudniej w świecie elektronicznej dominacji – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud sp. z o.o.

W programie tegorocznej edycji SCF dużo uwagi zostanie poświęcone aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości handlowych w Polsce. W zaplanowanych blokach tematycznych specjaliści będą omawiali szanse i zagrożenia dla tego sektora branży budowlanej, analizując je w kontekście najważniejszego kryterium – zadowolenia klientów. – Od początku istnienia firmy RD bud jest to dla nas fundamentalne założenie, dlatego ze szczególną ciekawością oczekujemy na inspirującą wymianę opinii, wiedzy i branżowych doświadczeń w tym zakresie – podsumowuje Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud sp. z o.o.