Nike w Poznań City Center
Nike w Poznań City Center

Do grona najemców Poznań City Center dołączył Nike. Sklep został otwarty 22 sierpnia. Na powierzchni 320 mkw. zlokalizowanej na poziomie II, w okolicy sklepu Diverse, klienci znajdą zarówno kolekcje damskie, męskie jaki dziecięce.

Sklepy Nike działają w Polsce zarówno w największych, jak i średnich oraz małych centrach handlowych. Salony sieci otwierane są w różnych formatach od około 150 mkw. do ponad 400 mkw. Koncept Nike oferuje szeroki wybór obuwia i odzieży sportowej dla kobiet i mężczyzn, a także akcesoria sportowe.

Strefy w salonie zostały podzielone na – piłka nożna, damski trening, bieganie. W nowym salonie nie zabraknie także mody ulicznej. W zakupach pomocą służyć będzie personel – profesjonalni sprzedawcy, którzy o doborze odpowiedniego ubioru i obuwia wiedzą najwięcej. W najdrobniejszych szczegółach opowiedzą o produktach Nike.

Amerykańska firma Nike to jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Została założona w 1964 roku przez Billa Bowermana
i Philipa Knighta w Washington County. Początkowo nazywała się Blue Ribbon Sports. W 1978 roku firma zmieniła nazwę na imię greckiej bogini zwycięstwa.

Nike w Poznań City Center
Nike w Poznań City Center

Poznań City Center to tętniące życiem serce stolicy Wielkopolski. Największe centrum handlowe w regionie, które na 3 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 60 tysięcy mkw., mieści ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (1. godzina parkowania gratis) oraz specjalny parking dla rowerzystów. Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym.