Dom Mody Klif
Dom Mody Klif

Dom Mody Klif w Warszawie poszerza ofertę dodatkowych, luksusowych usług dla klientów o możliwość zaplanowania egzotycznego wypoczynku szytego na miarę. Od 1 września klienci Klifu będą mogli skorzystać z oferty Travel a la Carte.

Dom Mody Klif w Warszawie to centrum budujące swój wizerunek nie tylko w oparciu o dobór marek z najwyższej półki, ale także szereg usług dodatkowych dla klientów, które sprawiają, że wizyta w centrum nabiera luksusowego charakteru. Klienci Klifu mają do dyspozycji między innymi bezpłatne usługi Concierge oraz możliwość nieodpłatnego skorzystania z pakietu konsultacji stylistki jak i kosmetycznych a także brafittingu Od września oferta centrum poszerzy się o usługę Travel a la Carte – szytych na miarę wyjazdów w najbardziej ekskluzywne i egzotyczne rejony świata realizowanych we współpracy z renomowanym biurem podróży.

– Nasi klienci wysoko cenią sobie indywidualne traktowanie i wysoki poziom obsługi. Z roku na rok obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania takimi dodatkowymi udogodnieniami jak konsultacje stylistki czy pomoc w dostarczeniu zakupów do samochodu. Wiosną z ogromnym powodzeniem zrealizowaliśmy akcję „Podwieczorków w Klifie” oferując kawę i słodki poczęstunek każdej osobie, która dokonała popołudniowych zakupów. Konsultacje podróżnicze i możliwość zrealizowania wyjazdu marzeń to propozycja, która z pewnością spotka się z zainteresowaniem naszych klientów. Te małe i większe udogodnienia są istotną wartością dodaną, która buduje renomę Domu Mody Klif jako miejsca wyjątkowego zarówno pod względem oferty, jak i atmosfery. – komentuje Agnieszka Borkowska, Associate, Asset Manager AEW Europe, reprezentująca Dom Mody Klif.

Dom Mody Klif to uznana i prestiżowa galeria handlowa, w której na powierzchni 18 tys. mkw. mieszczą się luksusowe butiki, takich marek jak: Apia, Baldinini, Bohoboco, Boss Store, COS, Guess, Guess Marciano, Marina Rinaldi, Marella, MaxMara, MCS, Lacoste, Lidia Kalita, Liu Jo, Michael Kors, Napapijri, Pandora, Paul&Shark, Peek Preformance, Pollini, Stefanel, Tru Trussardi, Versace Collection, pierwszy w Warszawie butik Celebrity a także jedyne w Polsce salony: Twin – Set i Jacadi. Na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów, w tym: Delikatesy Alma, Super-Pharm, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

Właścicielem Domu Mody Klif jest Paige Investments, natomiast Zarządcą BNP Paribas Real Estate.