CH Auchan Mikołów
CH Auchan Mikołów

Portfolio najemców Centrum Handlowego Auchan w Mikołowie rozszerzył producent kosmetyków, marka Ziaja. Salon „Ziaja dla Ciebie” o powierzchni 29 mkw. otwarto 22 sierpnia. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Firma Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989 roku. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Oferta obejmuje ponad 900 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nietestowanych na zwierzętach, w których do minimum ograniczono zawartość konserwantów.

Salon „Ziaja dla Ciebie” oferuje m.in. kremy, balsamy, antyperspiranty czy kosmetyki dla dzieci.

W mikołowskiej galerii handlowej klienci mają obecnie do dyspozycji ponad 50 salonów, w tym dwie drogerie – Yves Rocher i Sephora.

Centrum Handlowe Auchan Mikołów to hipermarket Auchan z galerią handlową, 55 sklepów, punkty usługowe i restauracje. Obiekt mieści się przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie, 2,5 km od centrum miasta, w sąsiedztwie Leroy Merlin oraz Decathlon i jest czynny 7 dni w tygodniu. Centrum Handlowe posiada parking na 2,1 tys. miejsc, w tym 36 dla osób niepełnosprawnych. Centrum handlowe zostało otwarte w sierpniu 2000 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Immochan jest wystawcą targów Shopping Center Forum 2015 Fall Edition, które odbędą się 16-17 września 2015 roku w Warszawie w EXPO XXI. Z inwestycjami handlowymi spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr. 4.3.