Alma Gdańsk
Alma Gdańsk

Już od 25 sierpnia 2015 roku klienci mogą robić zakupy w Delikatesach Alma w Gdańsku Oliwie. W ofercie nowego sklepu znajduje się bogaty asortyment produktów spożywczych. To już 6. sklep sieci Alma w Trójmieście i pierwszy w Gdańsku.

Na 360 mkw. udostępniono ponad 7 tys. produktów z pełnego asortymentu delikatesów. Mniejsza niż w klasycznej Almie powierzchnia nawiązuje do formatu sklepów typu convenience, czyli stosunkowo niedużych, idealnych do robienia codziennych zakupów. Placówka oferuje duży wybór różnorodnych towarów, z których największą ofertę stanowią produkty świeże. W ofercie sklepu klienci znajdą także produkty Krakowskiego Kredensu. Nie zabraknie również zdrowej żywności typu bio, eko i organic, a także produktów bezglutenowych.

– Zależy nam, by Alma była miejscem, w którym przyjemnie robi się zakupy, dlatego dużą wagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas towarów i wysokiego poziomu obsługi. Przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór produktów dostępnych na każdą kieszeń, na półkach naszego sklepu klienci znajdą również wiele ciekawych artykułów z całego świata. Nasz asortyment będziemy poszerzać w zależności od bieżących potrzeb lokalnych klientów – mówi Rafał Olencewicz, dyrektor Delikatesów Alma Gdańsk Oliwa.

Alma w Gdańsku Oliwie to sklep, w którym łatwo i przyjemnie robi się zakupy. Lokal oczaruje klientów wyjątkową lekkością wystroju. Przejrzyste wnętrze pozwala na świetną eskpozycję towarów na półkach, a stosunkowo duża przestarzeń między regałami i zgrabne wózki znacznie ułatwiają poruszanie się po sklepie.

Delikatesy Alma to sieć 46 sklepów zlokalizowanych w największych polskich miastach. Alma koncentruje się na sprzedaży produktów spożywczych najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców lokalnych i zagranicznych. Asortyment obejmuje ponad 60 tysięcy produktów, w tym ponad 3 tysiące pochodzących z importu własnego, dostępnych w Polsce wyłącznie w sieci delikatesów Alma. Ofertę Delikatesów Alma dopełnia ogólnopolski sklep internetowy alma24.pl