Wizualizacja Wola Parku po rozbudowie
Wizualizacja Wola Parku po rozbudowie

Centrum Handlowe Wola Park w Warszawie kończy rozbudowę i modernizację. Dzięki temu jego powierzchnia zwiększyła się o ponad 17,5 tys. mkw. do 77,5 tys. mkw. i pojawią się nowe sklepy m.in. Castorama, TK Maxx, Toys”R”Us i Mango.

Wielkie otwarcie nowej części Wola Parku rozpocznie się 17 września 2015 r. Jego świętowanie potrwa aż cztery dni.

– Z okazji wielkiego otwarcia nowej części planowana jest czterodniowa impreza z mnóstwem atrakcji, konkursów i promocji oraz udziałem polskich gwiazd znanych z ekranów telewizji. Więcej szczegółów podamy już wkrótce! – mówi Dagmara Pozowska, menadżer Wola Parku.

Wola Park to miejsce które tętni życiem, a poza zakupami oferuje mnóstwo rozrywki, atrakcji, spotkań i wydarzeń.

– Jesteśmy częścią Woli, więc chcemy być blisko jej mieszkańców i ich codziennych spraw! Podwójne serca, które tworzą literę „W” symbolizują naszą sympatię do dzielnicy Wola. Wraz z rozbudową chcemy jeszcze bardziej otworzyć się na dzielnicę i potrzeby jej mieszkańców – dodała Dagmara Pozowska.

Od początku września, w kolejnym etapie kampanii, na sercach pojawi się grafika, dzięki której staną się drogowskazami kierującymi do Wola Parku.
Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. Swoje sklepy mają tu m.in. tak popularne marki, jak: 4F, Apart, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Douglas, Duka, Ecco, Empik, Gino Rossi, Go Sport, H&M, KappAhl, Levi’s Lee & Wrangler, Mega Punkt, Molton, Mothercare, Okaidi, Organique, Orsay, Próchnik, Reserved, Ryłko, Sephora, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, SuperPharm, Tatuum, Tommy Hilfiger, Unisono, Venezia, Vistula, Willsoor, Wólczanka i ZARA. W centrum znajdują się także salony fryzjerskie Frederic Moreno, Haircoif i Happy Days oraz dwupoziomowy hipermarket sieci spożywczej Auchan.

Wola Park posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym bogaty wybór kawiarni i restauracji, m.in. Pizza EATaliano oraz Karczma Soplicowo, oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness Calypso. Obiekt obejmuje także Wola Court, czyli część oferującą powierzchnię biurową, dzięki czemu zapewnia on najemcom kompleksową obsługę. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny parking z 3 tys. miejsc postojowych, jak również stacja benzynowa. Nowy właściciel Centrum Handlowego Wola Park – IKEA Centres Poland – obecnie prowadzi jego rozbudowę.

IKEA Centres to globalna spółka należąca do Grupy IKEA. Jest deweloperem i zarządcą obiektów handlowych.

Spółka IKEA Centres, obecna w Chinach, Europie (włączając w to kraje nordyckie) oraz Rosji, posiada i zarządza 58 centrami handlowymi i czterema parkami handlowymi zlokalizowanymi w 14 krajach. Łączna powierzchnia najmu tych obiektów wynosi 3,2 miliona m kw., a rocznie odwiedza je około 400 milionów osób. Centra handlowe należące do spółki działają pod różnymi markami np. MEGA w Rosji czy LIVAT w Chinach.

IKEA Centres Poland zarządza ośmioma obiektami handlowymi znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie. Obecnie firma prowadzi rozbudowę Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu i Centrum Handlowego Wola Park w Warszawie oraz przygotowuje się do budowy nowych centrów handlowych w Lublinie i Zabrzu.

IKEA Centres Poland jest wystawcą targów Shopping Center Forum 2015 Fall Edition, które odbędą się 16-17 września 2015 roku w Warszawie w EXPO XXI. Z inwestycjami handlowymi spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr. 2.3.