Wzrosty na rynku nieruchomości

W warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy 29 sierpnia odbędzie się otwarcie dziewiątego stołecznego sklepu sieci GO Sport.

Nowy salon zajmie powierzchnię około 1,2 tys. mkw. i zlokalizowany będzie na drugim piętrze galerii, tuż przy ruchomych schodach przy głównym wejściu.

Podobnie jak w pozostałych sklepach, również w nowym salonie w Złotych Tarasach stworzone zostały specjalne strefy – GO Run, GO Fit, GO Foot, GO Swim czy Miss GO. Ich celem jest ułatwienie klientom nawigacji po sklepie i pomoc w odnalezieniu produktów przeznaczonych do interesujących ich dyscyplin.

Po otwarciu nowego punktu sieć będzie liczyć 29 sklepów w całej Polsce. Jeszcze w tym roku GO Sport planuje następne otwarcia: sieć stawia na dalszy rozwój, dotarcie do nowych klientów w kolejnych miastach oraz promocję aktywnego i zdrowego trybu życia.

Otwarcie salonu GO Sport w Złotych Tarasach rozpocznie się od godziny 12.00. Odwiedzający będą mogli porozmawiać z Przemysławem Saletą. Dodatkowo, klienci GO Sport obejrzą pokazowy trening sportowca przed walką z Tomaszem Adamkiem.

GO Sport jest siecią sklepów sportowych o zasięgu międzynarodowym, należącą do Grupy GO Sport – jednego z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych.

GO Sport jest francuską grupą kapitałową zajmującą się dystrybucją artykułów sportowych. Działa ona w 5 krajach – Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Grupa prowadzi sieć prawie 350 sklepów, która zatrudnia 4607 pracowników.

Pierwszy sklep GO Sport w Polsce został otwarty w 1999 roku. Obecnie jest ich już 28 i są usytuowane głównie w centrach handlowych dużych i średnich miast w całej Polsce. Go Sport planuje kolejne otwarcia placówek na terenie kraju. W ofercie sklepów są produkty znanych marek, takich jak: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Salomon, Mizuno, Asics, Phenix, North Face, Colmar, Roxy, Quiksilver, Iguana, Hi-Tec, Kjus, Columbia, Rossignol, Blizzard, Umbro, Vollcano, Spyder, Killtec, Ellesse.