Orsay w Poznań Plaza
Orsay w Poznań Plaza

27 sierpnia 2015 roku do grona najemców Centrum Handlowego Poznań Plaza dołączył nowy salon marki modowej Orsay. Będzie to siódmy salon sieci w mieście.

Salon zlokalizowany jest na parterze poznańskiej galerii i zajmuje powierzchnię 181,25 mkw. Poza Centrum Plaza sieć Orsay na poznańskim rynku tworzą także salony w centrum M1, Galerii Malta, Poznań City Center, King Cross, Poznań Swadzim i Poznań Komorniki.

Pierwszy salon Orsay w Polsce został otwarty w 1997 roku. Obecnie sieć dysponuje blisko 160 punktami sprzedaży stacjonarnej. Większość lokali mieści się w popularnych centrach handlowych. W pierwszym półroczu 2015 roku na rynku pojawiły się trzy nowe sklepy z odzieżą marki Orsay: w Tarasach Zamkowych w Lublinie, w Galerii Vivo! w Pile oraz w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze. Jak zapowiada zarząd spółki, do tej listy mogą dołączyć nowe lokalizacje. Plan ekspansji zakłada otwarcie 4 nowych sklepów do końca bieżącego roku.

Poznań Plaza łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Centrum proponuje różnorodną ofertę modową, w tym największe międzynarodowe marki oraz wyjątkowe lokalne butiki, jeden z najlepszych w Polsce supermarket Piotr i Paweł, a także wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii- Komputronik Megastore. Klienci centrum mogą skorzystać także z oferty restauracji i kawiarni bądź z oferty kina Cinema City z 9 salami kinowymi i jedynym w mieście trójwymiarowym kinem Imax 3D.