CH-R Sukcesja
CH-R Sukcesja

Do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi, które zostanie otwarte 25 września, dołączyli kolejni najemcy. To marki modowe Greenpoint, Lavard i Lara Fabio, perfumeria Douglas oraz Divine, oferujący domowe sprzęty do pielęgnacji ciała.

Greenpoint jest marką dla kobiet. Marka oprócz ubrań w swoich kolekcjach posiada także akcesoria: torebki, paski, szale, czapki, rękawiczki oraz okulary. Modę damską zaoferuje również Lara Fabio. W jej ofercie znajduje się duży wybór swetrów, bluzek, sukienek, spódnic, spodni, żakietów, kurtek i płaszczy w rozmiarach 36-50. Uzupełnieniem kolekcji jest szeroka gama szali, czapek oraz toreb ze skóry naturalnej i ekologicznej.

W Sukcesji otworzy się również salon marki Lavard. Oferuje ona szeroki asortyment męskiej odzieży na każdą okazję. W swojej ofercie handlowej posiada płaszcze, kurtki, garnitury, marynarki, spodnie, koszule, wyroby dzianinowe oraz krawaty.

Do najemców Sukcesji dołączył również lider rynku perfumerii w Europie – marka Douglas, założona w 1821 roku w Hamburgu, dziś obecna w 21 krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych..
O kompleksową pielęgnację skóry zadba sklep Divine, który posiada w swojej ofercie bogaty asortyment najwyższej jakości urządzeń elektronicznych do domowego użytku dla zdrowia i urody.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz najnowocześniejsze w Łodzi 9-salowe kino sieci Helios.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.