Cukiernia Raszczyk w CH Osowa
Cukiernia Raszczyk w CH Osowa

Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku poszerzyło swoją ofertę gastronomiczną. Do grona najemców dołączyła cukiernia Raszczyk.

Firma Raszczyk, której historia sięga 1950 roku, oferuje szeroki wybór tortów, ciast deserowych i ciastek, ale także różnego rodzaju pieczywo.

– Cukiernia Raszczyk to doskonałe miejsce na słodką przerwę w zakupach. Cieszę się, że marka Raszczyk zaufała Centrum Handlowemu Osowa i znalazła się w gronie najemców naszej galerii – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Cukiernia Raszczyk o powierzchni 69 metrów kwadratowych jest zlokalizowana w sąsiedztwie salonu Venezia.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę oraz OIK Gdańsk Retail Project sp. z o.o. należąca do funduszu Hansainvest. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska SA.