Centrum NoVa Park
Centrum NoVa Park

29 sierpnia w NoVa Park zostanie otwarty salon obuwniczy marki Badura. Sklep o powierzchni ponad 100 mkw. będzie pierwszym salonem tej marki w Gorzowie Wielkopolskim.

– Badura to już dziesiąty salon obuwniczy w NoVa Park. Jestem przekonana, że tak bogata oferta handlowa sprawia, że każdy miłośnik obuwia znajdzie w naszym centrum coś dla siebie – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Sklep Badura o powierzchni ponad 105 mkw. jest zlokalizowany na parterze pomiędzy salonami H&M oraz C&A.

Badura, uważana za jednego z największych producentów obuwia w Polsce, oferuje szeroki wybór produktów – od obuwia firmowego aż po obuwie damskie znanych producentów krajowych i zagranicznych. Klienci NoVa Park znajdą również w nowym salonie asortyment galanteryjny – torebki, portfele, paski oraz akcesoria do obuwia i środki do pielęgnacji.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.