Żabka w Poznań City Center

Sieć sklepów Żabka, która posiada ponad 3,6 tys. placówek na terenie całej Polski otworzyła sklep w Poznań City Center. Sklep o powierzchni 60 mkw., znajduje się na poziomie 0 nieopodal wejścia do galerii.

Żabka Polska sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku firma zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży.

Sieć sklepów Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody dokonywania zakupów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów – w ponad 3,6 tys. sklepów Żabka – oferowane są najlepsze markowe produkty oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku spółka Żabka Polska zdobyła pozycję lidera w sektorze convenience. Tuż przy wejściu do Poznań City Center, na powierzchni 60 mkw. sklepu klienci znajdą produkty z sektora convenience, świeże kanapki, sałatki czy soki jednodniowe. Dodatkowo będą oni mogli skorzystać z oferty Żabka Café, w której można napić się wysokogatunkowej kawy, zjeść hot doga czy panini. Poznaniacy będą mogli również skorzystać z szerokiego pakietu usług i zapłacić drobne rachunki czy wypłacić pieniądze w ramach Cashback.

Poznań City Center to tętniące życiem serce stolicy Wielkopolski. Największe centrum handlowe w regionie, które na 3 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 60 tysięcy mkw., mieści ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (1. godzina parkowania gratis) oraz specjalny parking dla rowerzystów. Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym.