Bricomarche
Sklep sieci Bricomarche

W Galerii Raj w Dębicy 26 sierpnia 2015 roku został otwarty 115. sklep sieci Bricomarché – lidera supermarketów DIY w Polsce. Tego dnia Galerię Raj odwiedziło blisko 70 proc. więcej klientów, niż w tym samym czasie w roku ubiegłym. Nowy Bricomarché wraz z ogrodem zajął powierzchnię ponad 4 tys. mkw.

Bricomarché w Galerii Raj jest jednym z większych pod względem powierzchni i asortymentu sklepów sieci w Polsce. Dla klientów przygotowano salę sprzedaży według najnowszego konceptu marki. Ponad 4 tys. mkw. powierzchni sklepu zostały podzielone na dwie główne części: świat „przyjemności”, gdzie ulokowano asortyment związany z dekoracją i ogrodem oraz świat „potrzeb”, w której znalazła się oferta budowlana.

– Bricomarché to najprężniej rozwijająca się sieć supermarketów DIY w Polsce. Nasz kolejny sklep zdecydowaliśmy się ulokować w Galerii Raj, ponieważ obiekt ma silną pozycję w regionie i świetne położenie (blisko centrum miasta). Od początku roku 2015 otworzyliśmy 10 nowych sklepów pod szyldem Bricomarché. We wszystkich punktach odnotowujemy duże zainteresowanie ze strony konsumentów. Liczymy na to, że również w Dębicy Bricomarché zajmie silną pozycję na lokalnym rynku – mówi Katarzyna Stefanide, dyrektor generalna centrali sieci Bricomarché w Polsce.

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu „dom i ogród”. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 223 punkty sprzedaży Intermarché i 115 Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 5 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii, oraz Serbii.

Bricomarché to kolejna sieć, której sklep w ostatnich miesiącach został otwarty w Galerii Raj. Do grona najemców obiektu dołączyli wcześniej Media Expert – sklep z branży RTV, AGD oraz firma odzieżowa Medicine – everyday therapy.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, Media Expert, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.