Centrum Sukcesja
Centrum Sukcesja

Nowe marki, które dołączyły w ostatnich dniach do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja pomogą klientom zmienić wystrój wnętrza, wyposażyć dom lub mieszkanie.

Art Design Studio, STO Design Studio, Jak Pragnę Wina oraz Galeria Czarodzielnica to nowi najemcy Sukcesji.

O wystrój wnętrza zadba firma M Art Design Studio, która skupia się głównie na kompleksowym wystroju okna. W ofercie znajdą się tkaniny i firany z segmentu premium, pochodzące z renomowanych fabryk z całej Europy.

STO Design Studio zapewni klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wystroju wnętrz, od wysokiej jakości farb i tapet zaczynając, a na tynkach dekoracyjnych oraz systemach akustycznych kończąc. Ważnym elementem oferty są również technologie elewacyjne wykorzystywane do budowy i remontu domów, mieszkań, oraz biur.

W CH-R Sukcesja znajdzie się Galeria Czarodzielnica, oferująca gatunkowe kawy i aromatyczne herbaty z całego świata. Oczaruje ona również swoich klientów ręcznie robioną ceramiką oraz biżuterią polskich artystów plastyków.

Natomiast Jak Pragnę Wina jest liderem w selekcji i konfekcji wysokojakościowych win. W swojej ofercie posiadają ponad 500 win z całego świata.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz najnowocześniejsze w Łodzi 9-salowe kino sieci Helios.

Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi zostanie otwarte 25 września.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.