Korona Kielce
Korona Kielce

Galeria Korona Kielce poszerza strefę food court o nowego najemcę – Palm Smoothie Bar. Będzie to zarazem pierwszy lokal tej sieci w Kielcach.

– Cieszymy się, że do naszego grona dołącza nowa marka, lokal zdobędzie na pewno grono zadowolonych klientów – mówi Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

Otwarcie Palm Smoothie Bar zaplanowano na koniec września, lokal zajmie powierzchnię ok. 35 mkw. na poziomie +1 obok McDonald’s i KFC.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie Palm Smoothie Bar w Galerii Korona Kielce, gdyż jest to centrum handlowe z doskonałą lokalizacją i wysokimi wynikami odwiedzalności oraz unikatową ofertą, składającą się ze znanych i lubianych marek – mówi Sławomir Woźny, przedstawiciel marki Palm Smoothie Bar.

Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 150 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Na terenie galerii znajdują się również supermarket Piotr i Paweł oraz Krakowski Kredens oferujący produkty spożywcze wysokiej jakości. Dla klientów przewidziano 1000 miejsc parkingowych. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Kino 7D, Jatomi Pure Fitness – Platinum oraz klub Squash Korona. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również Szkoła Językowa wraz z bawialnią Happy Land.