Salon Ochnik w Gemini Park Tarnów

W tym roku sieć sprzedaży marki Ochnik powiększyła się o cztery nowe salony. Do końca 2015 r. przybędą jeszcze dwie nowe lokalizacje.

Równolegle do rozszerzania sieci marka sukcesywnie zwiększa powierzchnię już istniejących sklepów.

Ochnik w centrach handlowych

W marcu Ochnik otworzył dwa salony w nowo wybudowanych centrach handlowych:
w CH Atrium Copernicus w Toruniu oraz w CH Ogrody w Elblągu. Ochnik dołączył także do grona najemców CH Gemini Park w Tarnowie, gdzie przeniesiono dotychczasowy tarnowski salon marki funkcjonujący wcześniej w Galerii Tarnovia.

– Analizując naszą niespełna półroczną obecność w Gemini Park, możemy śmiało powiedzieć, że przeniesienie salonu Ochnik do tego obiektu było bardzo dobrym posunięciem. Dzięki dużo większej powierzchni salon zyskał możliwość oferowania klientom pełnego asortymentu marki i znacznie lepszej ekspozycji naszych produktów. Jesteśmy zadowoleni zarówno z wysokiej odwiedzalności, jak i wyników sprzedaży, które okazały się wyższe niż zakładaliśmy – mówi Arkadiusz Konarski, dyrektor
ds. rozwoju sieci Ochnik.

W kwietniu nowe salony Ochnik zaczęły funkcjonować w dwóch kolejnych nowo otwartych centrach handlowych: w Outlet Center w Białymstoku oraz w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze.

Dwa salony na jesieni

– Do końca 2015 roku planujemy otworzyć jeszcze dwa nowe salony: we Wrocławiu (CH Bielany) i w Bydgoszczy (CH Zielone Arkady). Dodatkowo kilka już istniejących sklepów w najbliższym czasie czeka przebudowa związana z przeniesieniem ich na większą powierzchnię. Działania te obejmą m.in. salony w CH Focus Mall w Bydgoszczy i w CH Magnolia Park we Wrocławiu oraz dwa sklepy outletowe: Factory Ursus w Warszawie i Factory Wrocław – dodaje Arkadiusz Konarski.

Ochnik to polska firma z 25-letnią tradycją posiadająca sieć 82 salonów firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz działu sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

Ochnik to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.