nova park beacony

Właściciel NoVa Park, firma Futureal, podpisał nową długoterminową umowę najmu. Już niedługo w Centrum Handlowym NoVa Park zostanie otwarty salon marki English Home, oferujący akcesoria do domu. Będzie to pierwszy salon marki w całym województwie lubuskim

Salon English Home o powierzchni blisko 150 m2 zlokalizowany będzie na parterze obok Księgarni Matras.

English Home to turecka marka oferująca klientom ponad 2 tys. produktów utrzymanych w klasycznym stylu brytyjskim. W ofercie nowego sklepu klienci NoVa Park będą mogli znaleźć m.in. tekstylia dla domu (pościele, ręczniki, narzuty na łóżka, kołdry i poduszki, dywany, firanki, obrusy), meble, akcesoria dekoracyjne i dodatki do aranżacji wnętrz, w tym wyposażenie do kuchni, łazienki, sypialni i salonu, a także na specjalne okazje takie jak ślub.

– English Home to kolejny salon z wyposażeniem wnętrz w NoVa Park, a zarazem pierwszy sklep tej marki w regionie. Cieszymy się, że nasze centrum przyciąga marki niedostępne dotąd na rynku lokalnym. Jestem przekonana, że nowy najemca ujmie klientów NoVa Park swoimi produktami inspirowanymi klasycznym angielskim wzornictwem – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.