Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Do grona najemców centrum handlowego w Tarnowie dołączyło biuro podróży Itaka. Niebawem ofertę obiektu zasili również znana sieć obuwnicza Ryłko oraz salonik prasowy sieci Kolporter.

Itaka to popularne biuro podróży, obecne na polskim rynku od dwudziestu sześciu lat. Firma oferuje wczasy zagraniczne oraz wycieczki objazdowe z autorskimi programami, gwarantując wypoczynek w około stu miejscach na całym świecie. Lokal Itaki w Gemini Park Tarnów zajmuje 25 mkw. i został otwarty 19 sierpnia b.r.

Nowe usługi w Tarnowie

– Za otworzeniem salonu firmowego Itaki w Gemini Park w Tarnowie przemawiała chęć zagoszczenia w prężnie rozwijającym się centrum handlowym o ugruntowanej pozycji. Słuchaliśmy mieszkańców, analizowaliśmy rynek i uznaliśmy, że w oferta Itaki dobrze wpasuje się w tenant mix tarnowskiego Gemini – mówi Anita Kołodziejczyk, wspólnik i współzałożyciel biura Itaka w Gemini Park Tarnów.

W Gemini Park Tarnów już we wrześniu zostanie otwarty również salon polskiej marki obuwniczej Ryłko. To rodzinna firma, tworząca wysokiej jakości skórzane buty oraz dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sieć zajmie lokal o powierzchni ok. 100 mkw.

– Do podpisania umowy najmu z zarządcą obiektu zachęciły nas dobre wyniki odwiedzalności centrum handlowego Gemini Park Tarnów. Decyzja podyktowana jest również dynamiczną ekspansją naszej sieci i chęcią umiejscowienia kolejnego lokalu w miejscu o mocnym ugruntowaniu na lokalnym rynku. Tarnowskie Gemini Park dysponuje także silną ofertą modową i obuwniczą, którą rozszerzy i dopełni nasza oferta, dedykowana klientom poszukującym wysokiej jakości produktów. Mamy nadzieję, że kolejny salon sieci Ryłko zyska dużą popularność wśród tarnowian i będzie odnosił satysfakcjonujące nas wyniki sprzedaży – mówi Konrad Grabski, kierownik ds. rozwoju sieci detalicznej w Ryłko.

Otwarcia we wrześniu

Pod koniec września w obiekcie zostanie również uruchomiony salonik prasowy sieci Kolporter, który zajmie powierzchnię 42 mkw. i zaoferuje klientom bogaty asortyment prasy, papierosów, artykułów tytoniowych, doładowań sieci GSM, słodyczy, napojów, leków OTC, kosmetyków i zabawek.

Gemini Park Tarnów jest drugą inwestycją w portfelu krakowskiego inwestora i dewelopera, spółki Gemini Holding. Obiekt został otwarty w sierpniu 2010 roku i dysponuje 42,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, na której zlokalizowanych jest blisko 130 sklepów. Za komercjalizację obiektu odpowiada GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa we współpracy z BOIG Property Consulting.

Gemini i BOIG będą wystawcą Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują przy stoiskach 4.5 i 4.7