Auchan Gdańsk
Auchan Gdańsk

Immochan, zarządca i komercjalizator rozbudowywanego obecnie Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, podpisał umowy z kolejnymi dwoma najemcami. W modernizowanej części galerii handlowej nowe lokale zajmą salony Orange i Pepco.

Salon marki Pepco o powierzchni 400 mkw. zlokalizowany będzie w części galerii, której przebudowa zakończy się w trzecim kwartale 2016 r. Z kolei salon Orange, który już działa w Centrum Handlowym Auchan, zgodnie z podpisaną nową umową, po przebudowie zmieni usytuowanie i zajmie lokal o powierzchni 39 mkw.

Drugi etap przebudowy

Na początku sierpnia 2015 r. rozpoczął się drugi etap przebudowy gdańskiej galerii handlowej Auchan. Immochan zaplanowało zakończenie tego etapu przebudowy w marcu 2016, a zakończenie III etapu przebudowy na koniec 2016 roku. Całkowita liczba lokali wzrośnie wówczas do 70, a powierzchnia GLA galerii handlowej Auchan Gdańsk osiągnie ponad 15 350 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji między innymi takie sklepy jak Media Expert, Terranova, Carry, Orsay, Ryłko, City Sport, Diverse, Hi Mountain, Martes Sport, Deichmann, CCC, Kinderplaneta, Vision Express, Jubitom, KFC, Krakowski Kredens, Berlin Doner Kebab, Carte d’Or oraz Pizza Pai.

– Dzięki rozbudowie Centrum Handlowego Auchan Gdańsk nasi klienci zyskają przede wszystkim dostęp do szerszej oferty handlowej i nowych, różnorodnych usług. Dlatego cieszę się, że stale powiększa się grono marek, które swoje salony otworzą po zakończeniu modernizacji naszej galerii handlowej – mówi Monika Kuzka, menager Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Immochan na SCF 2015

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieszczące się przy ulicy Szczęśliwej 3 zostało otwarte w 1998 roku. Jest jednym z pierwszych obiektów handlowych Immochan, jakie powstały w Polsce. Pierwsza faza przebudowy galerii odbyła się w 2012 roku i objęła północną stronę budynku. Do grona najemców dołączyła wówczas jedna z najbardziej znanych międzynarodowych sieci sklepów z zabawkami – Toys’R’Us.

Immochan jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 4.3