Galeria Malta
Galeria Malta

Poznańskie centrum handlowe Galeria Malta pozyskuje kolejnych najemców z sektora premium. W ostatnim czasie do grona najemców obiektu dołączył luksusowy salon Firmy Optycznej Oko

Nowy salon jest zlokalizowany na poziomie pierwszym galerii i ma blisko 54 mkw. powierzchni. Szeroka gama okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych i profesjonalne doradztwo to wyróżniki Firmy Optycznej Oko. W portfolio marki znaleźć można oprawki z najnowszych kolekcji znanych projektantów m.in. Chanel, Bulgari, Valentino, Persol, Dolce & Gabbana, Prada, Miu Miu czy Dior, Gucci i Max Mara.

– Bardzo uważnie dobieramy lokalizacje dla naszych salonów szukając atrakcyjnych i przyjaznych przestrzeni publicznych. Takim miejscem jest Galeria Malta, wkomponowana w otoczenie spacerowe i rekreacyjne. Skorzystaliśmy też z podpowiedzi naszych klientów i pacjentów ceniących komfort przebywania i kupowania w Malcie – mówi Rafał Starski, właściciel salonu.

– Galeria Malta stale rozwija swoją ofertę pozyskując najemców z różnych branż. Luksusowy salon optyczny Rafał Starski dodatkowo umocni część usługową w centrum, a nawet najbardziej wymagający klienci będą mogli liczyć na profesjonalną konsultację i produkty z najwyższej półki – dodaje Ada Budynek, Junior konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w JLL.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. mieści 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.

Neinver jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 5.8