Szeroki wybór mebli i dodatków, artykuły wyposażenia wnętrz, ogrodów, oferta odzieżowa, spożywcza i usługowa – do tego bezpłatny parking na ok. 5 tys. samochodów. To oferta dla mieszkańców Krakowa i okolic usytuowany w północnej części miasta nowoczesny retail park. Tworzy go pięć wielkopowierzchniowych sklepów: Galeria Bronowice, IKEA, Castorama, Makro Cash and Carry i OBI, a także mniejsze punkty, takie jak Komfort czy myjnia samochodowa.

Przestrzeń dla handlu i rozrywki

Kompleksowa oferta, lokalizacja i dobry dojazd – to podstawowe zalety sklepów zgromadzonych w okolicy krakowskiego ronda Ofiar Katynia. Dzięki przebudowie układu komunikacyjnego teren ma wygodne połączenie z centrum miasta, portem lotniczym w Balicach, autostradą A4 oraz okolicznymi miejscowościami. Cały obszar handlowy ma – jedyną w regionie – tak bogatą i szeroką propozycję zakupów i spędzania wolnego czasu. Ważnym dopełnieniem tej przestrzeni handlowej jest Galeria Bronowice.

Mocną stroną Galerii Bronowice jest jej oferta, także ta poza handlowa, dostosowana do różnorodnych oczekiwań klientów i lokalnej społeczności. Obok dobrze przygotowanego i różnorodnego zestawienia marek popularnych, jak również regionalnych i niedostępnych w innych krakowskich centrach, Galeria Bronowice proponuje bogatą ofertę restauracyjną oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci. Są tu również punkty usługowe – Poczta, pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa czy Co-Working – bezpłatne, spokojne, wyposażone w podstawowe narzędzia pracy miejsce. Na ponad 1000-metrowej powierzchni działa także klub fitness. Klienci mogą skorzystać z szerokiej i nowatorskiej propozycji kulturalnej, rozrywkowej i sportowej – także na zewnątrz. Działa tu m.in. plac zabaw, boisko do koszykówki, skate park i mini-amfiteatr. Wszystkie te usługi i atrakcje doskonale dopełniają ofertę retail parku.

Retail park z kompleksową ofertą

– Nie możemy zapomnieć o jeszcze jednym, ważnym atucie retail parku. Jest nim komfortowy, bezpłatny parking przy każdym z obiektów. Ale także osoby niezmotoryzowane mogą wygodnie i bez przeszkód dotrzeć na zakupy. Nieopodal IKEA znajduje się przystanek autobusowy, a pod Galerią Bronowice zatrzymują się kolejne dwie linie komunikacji miejskiej. Kursuje także bezpłatny autobus, dowożący klientów do każdego z marketów. Jest tu również postój taksówek – podsumowuje Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Galeria Bronowice należy do Immochan, która wszystkie swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 4.3 podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015.