Salon Szachownica
Salon Szachownica

Tej jesieni sieć sklepów modowych Szachownica otworzy 8 nowych sklepów. Wraz z początkiem września powstaną trzy salony, a kolejne 5 do końca października.

We wrześniu nowe sklepy sieci pojawią się w Rzeszowie – w Centrum Handlowym Nowy Świat. Lokal będzie miał 501 mkw. powierzchni. Kolejne sklepy zostaną otwarte w Bydgoszczy – w Galerii Pomorskiej (392,5 mkw.) oraz w Sosnowcu – w Centrum Handlowym Plejada (377 mkw.).

Do końca października lista ta powiększy się o kolejne pięć sklepów: Katowice – CH Supersam (496 mkw.), Przemyśl – Galeria Sanova (310,5 mkw.), Legnica – Galeria Ferio (450 mkw.), Tomaszów Lubelski – Galeria Rynek (400 mkw.). Również w październiku Szachownica zadebiutuje w Parku Handlowym w Kamiennej Górze (320,5 mkw.).

– To z pewnością nie koniec otwarć w tym roku. Okres jesienny jest dla nas bardzo ważny, dlatego chcemy go maksymalnie wykorzystać, ale na silną ekspansję stawiamy cały czas i w dalszym ciągu poszukujemy nowych lokalizacji. W ostatnim czasie Szachownica otworzyła swoje salony w Jeleniej Górze – Galeria Sudecka (395 mkw.) oraz we Wrocławiu – Dom Handlowy Renoma (430 mkw.) Obecnie Joart S.A. jest w posiadaniu 62 sklepów na terenie całego kraju – mówi Artur Kuczyński prezes zarządu spółki Joart SA – właściciela marki Szachownica.

Spółka Joart S.A. działająca na polskim rynku od ponad 10 lat zajmuje się dystrybucją odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Firma stawia na produkty modne i dobrej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiając na ciągły rozwój sieci chce docierać ze swoją ofertą do coraz szerszej grupy odbiorców.