Salon Vistula w CH Arkadia fot. Marcin Wziontek
Salon Vistula w CH Arkadia fot. Marcin Wziontek

2 września w centrum handlowym Arkadia został otwarty flagowy salon marki Vistula o powierzchni ponad 350 metrów kwadratowych. Jest to obecnie największy sklep Vistuli w Polsce. Jeszcze w tym miesiącu planowane są kolejne otwarcia salonów Vistula.

Salon mieści się na poziomie pierwszym centrum handlowego Arkadia w Warszawie, na tym samym poziomie, gdzie funkcjonował poprzedni sklep. Nowa lokalizacja oraz większa powierzchnia pozwoliły odpowiednio wyeksponować najnowszą kolekcję marki, na którą składa szeroka gama eleganckich garniturów, kurtek i płaszczy, nowoczesnych marynarek, spodni, dzianin i akcesoriów.

Projekt salonu zrealizowany został według nowego konceptu, który charakteryzuje nowoczesność i elegancja. W sklepie wydzielono strefy, które mają na celu podkreślenie charakteru poszczególnych linii i usług marki. Ekskluzywna linia Lantier, casualowa Vistula Red oraz prestiżowa usługa szycia na miarę zostały tak zaakcentowane, aby klient swobodnie mógł odnaleźć interesujący go asortyment.

W dniu otwarcia przedpremierowo zaprezentowano produkty z najnowszej limitowanej kolekcji – Vistula Apres–ski Line, która nawiązuje do charakterystycznego stylu łączącego modę sportową z elegancką obowiązującą w kurortach narciarskich. Premiera kolekcji w pozostałych salonach oraz sklepie online planowana jest na połowę września.

Vistula jest marką wchodzącą w skład grupy kapitałowej Vistula Group SA. Posiada obecnie ponad 90 salonów i stale dynamicznie się rozwija. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne otwarcia w tym najbliższe 5 września w centrum handlowym Millenium Hall w Rzeszowie oraz 9 września w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.

Salon Vistula w CH Arkadia fot. Marcin Wziontek