Suwałki Plaza

Powiększone salony dotychczasowych najemców oraz kilka nowości – takie zmiany zostały przeprowadzone w czasie wakacji, w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki Plaza.

30 czerwca w nowym lokalu o powierzchni prawie 80 mkw. rozpoczął działalność popularny salon jubilerski Yes. Podobnie stało się z marką 4F, której klienci od 7 sierpnia mogą robić zakupy w lokalu o prawie trzykrotnie większej powierzchni. Kolejną zmianą jest powiększenie salonu obuwniczego CCC, który obecnie zajmuje sklep o powierzchni około 650 mkw.

Oprócz powiększenia i modernizacji kilku salonów należących do marek dobrze znanych klientom Suwałki Plaza, w czasie wakacji pojawiły się także firmy, które po raz pierwszy otworzyły sklepy w tym mieście. Pod koniec sierpnia firma Lavard otworzyła swój pierwszy salon z szeroką ofertą odzieży męskiej, w szczególności garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki najwyższej jakości. W Suwałki Plaza znajdziemy również firmowy salon jednego z największych polskich producentów obuwia. Badura, bo o nim mowa, otworzy swój sklep do końca września. Nowością będzie także kawiarnia marki Grycan, która zajmie lokal w części foodcourt o powierzchni 115 mkw.

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Suwałki Plaza istnieje od 26 maja 2010. Jego powierzchnia GLA to około 20 tys. mkw. Na zmotoryzowanych czeka 455 miejsc parkingowych.

W Suwałki Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: H&M, NewYorker, Reserved, Cropp Town, House, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto do dyspozycji Klientów, Centrum pozostawia atrakcyjną strefę restauracyjną. Suwałki Plaza to także część rozrywkowa, w której po godzinach Klienci mogą skorzystać z oferty centrum rozrywkowego, m.in. PINK Bowling & Club oraz kina Cinema Lumiere z trzema salami kinowymi.

Plaza Centers jest wystawcą targów Shopping Center Forum 2015 Fall Edition, które odbędą się 16-17 września 2015 roku w Warszawie w EXPO XXI. Z inwestycjami handlowymi spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr. 6.2.