CH Osowa
CH Osowa

Właściciel Centrum Handlowego Osowa, firma Pradera Gdańsk Osowa sp. z o.o., podpisał nową długoterminową umowę najmu. Salon marki H&M zostanie otwarty w CH Osowa w Gdańsku jeszcze w tym roku.

Salon H&M o powierzchni ponad 2,1 tys. mkw. będzie zlokalizowany pomiędzy sklepami GO Sport i Reserved, a jego otwarcie zaplanowane jest na jesień 2015.

– Cieszymy się, że do grona najemców CH Osowa dołączyła popularna i lubiana przez klientów marka H&M. Zależy nam na posiadaniu oferty idealnie dopasowanej do potrzeb naszych klientek i ich stylu życia, a w te upodobania doskonale wpisuje się obecność salonu H&M w Osowej – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Centrum Handlowe Osowa wzbogaciło swoją ofertę handlową w ostatnich miesiącach. Ostatnio w CH Osowa otworzył się hipermarket Auchan po rebrandingu, a także salon RTV Euro AGD w nowej lokalizacji.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu Hansainvest. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A.

Apsys Polska jest wystawcą jesiennej oferty Shopping Center Forum 2015. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 2.1