Kolekcja 4F
Kolekcja 4F

Od 4 września klienci Atrium Mosty w Płocku będą mogli korzystać z oferty polskiej marki odzieży sportowej 4F.

W centrum handlowych Atrium Mosty najemca zajmuje lokal o powierzchni 114 mkw., który zlokalizowany jest na parterze. Marka odzieży sportowej 4F dedykowana jest fanom aktywnego wypoczynku, jak i sportowym pasjonatom. W jej ofercie znajdują się, m.in.: odzież wierzchnia, bezrękawniki, bielizna, spodnie, spódnice oraz obuwie sportowe. Marka 4F posiada szeroką gamę ubrań dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

– Oferta odzieżowa marki 4F wyróżnia się wysoką jakością oraz atrakcyjnym designem. Nasi klienci mają do dyspozycji bogatą gamę odzieży sportowej, dzięki której bez problemów mogą skompletować strój na fitness, siłownie, do biegania czy do uprawiania sportów zimowych. Jestem przekona, że klienci Atrium Mosty znajdą w naszym sklepie wszystko, czego potrzebują – mówi Paulina Poradzisz z 4F.

Atrium Mosty jest nowoczesnym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Doskonałe umiejscowienie skutkuje dogodnym i łatwym dojazdem samochodem oraz komunikacją miejską. Wśród głównych najemców Atrium Mosty znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, klub Pure Jatomi Fitness, salon z elektroniką Media Expert, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, salony marek: Carry, Mohito, Reserved, Sinsay, House, Cropp Town, Rekids, Cubus, Diverse, Tatuum, Lavard, Smyk, CCC, Deichmann, Ryłko, Takko Fashion, Wojas, Empik, Rossmann, Hebe, salony sportowe Martes Sport i 50Style, restauracje: Subway, Erbil Kebab i Pizzeria Dominium.

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 81 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,5 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.